Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pedofil aki nem száll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pedofil aki nem száll le rólam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm aki 16 éves járt egy 24 éves pasival. Jól meg voltak, és én nem akartam beleszólni, de folyton nekem is elkezdett udvarolgatni. Most nemrég az anyja megtudta, hogy a barátnőmnek 24 éves a pasija és szétszedte őket, de most rám van kattanva a pasi. Most mit kéne tennem? Hagyjam, hogy lógjon rajtam és ne foglalkozzak vele, vagy mi? 13/L

2014. febr. 17. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szólj anyudnak
2014. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szólj anyádnak hozzon pénzt:D
2014. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szólj apukádnak!

Ha nincs, akkor anyunak!

2014. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Addig semmiképpen ne hagyd amig nem leszel legalább 14. Világositsd fel rola, hogy neked nem kell egy kriptaszökevény. Ha ezt nem érti meg akk mész a rendörségre.
2014. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

A pedofília alatt felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük. Namármost a jelenlegi törvényi szabályozás alapján a 12 évesek is szexelhetnek már vagyis ők már nemileg érettek vagyis a 13 éves iránti érdeklődés nem minősül pedofíliának. Jó lenne ha nem dobálózna mindenki ezzel a szóval mert marha fárasztó :) Pláne, hogy manapság sok olyan 13-14 évest látni akiket gond nélkül elnéz az ember 17-18nak.

Persze nem akarom védeni a srácot, nem szép dolog bárkit is zaklatni ha nem akarja de azért a fogalmazással óvatosan :) A kérdésre válaszolva, tudasd vele hogy nem érdekel és kerüld. Mást nemigen lehet. 24/F

2014. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5:

Pontosítás a törvényben:

Ha az illető betöltötte 12. életévét, valóban szexszelhet egy másik illetővel, de csak olyannal, aki NEM töltötte be a 18. életévét. A 24 éves srác ha zaklatni akarja szexuálisan a 13 éves lányt, az bűncselekmény.

2014. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: további pontosítás: ha 18 felettit zaklat szexuálisan, az is bűncselekmény.


Egyébként mindentől függetlenül anyád egy görény, hogy beleavatkozott egy olyan kapcsolatba, amihez neki semmi köze.

2014. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az én anyám, hanem a barátnőm anyja.
2014. febr. 17. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Visszavontam, bocsánat!

Asszem időpontot kéne kérnem a szemészeten, ez már a harmadik félreolvasásom 1 napon belül.

2014. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább nézz utána mi is az a PEDOFIL.
2014. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!