Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok egy 17 éves lányba és ő is belém.22 éves vagyok, de úgy érzem magam mintha pedofil lennék. Normális ez, vagy valóban sok ez a körkülönbség?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy sok...
2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit soknak tünik, de azert nem olyan horribilis.
2013. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok, az előző barátom 24 volt, még azt sem éreztük soknak, a szakításunkhoz a korkülönbségnek semmi köze sem volt.
2013. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem sok
2013. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A pedofil nemileg teljesen éretlen gyerekekre izgul fel, nem 17 éves lányokra. A korkülönbség pedig bőven belefér, nincs ezzel semmi gond.
2013. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én meg 26 vagyok és szeretek egy 16 éves lányt, akkor én mit érzek szerinted, hogy megagigaultra pedofil vagyok? :DDD hát nem, azt érzem, h mekkora szerencsém van, hogy találtam egy lányt akivel kijövök, eddig sokkal jobban mint az előzőekkel. sosem hittem volna, h bele fogok szeretni egy ennyivel fiatalabb nőbe, de megtörtént, és ő is szeret engem. persze kívülről könnyű ítélkezni, hogy mekkora pedofil vagyok meg biztos csak kihasználni akarom, de ez nincs így. amíg valaki nem volt ilyen helyzetben, addig könnyű azt mondani, h én biztos nem ezt tettem volna, meg tudtam volna parancsolni magamnak stb stb, de amikor érzelmek vannak, akkor máris egész más a szitu, mint kívülről nézve.
2013. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez az 5 év ebben a korban már nem sok, és pedofil sem vagy, egy 17 éves lány már testileg is elég fejlett meg lelkileg is ahhoz, hogy nőként tekints rá. Inkább legyetek boldogok és örüljetek ennek a szerelemnek.
2013. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem sok, hogy pedofilnak kelljen érezned magad.
2013. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25 évesen 16 éves csajom volt....
2014. febr. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
inkább örüljetek, hogz kölcsönös, minthogy ezen görcsöljetek :)
2014. febr. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!