Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyha menthete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha menthetetlenül szeretek egy fiút, de annak van barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 7 de én már 3 éve szerelmes vagyok belé . Ő ezt nem tudja , és barátnője is van. Na most a barátnőjével csak 1 szer találkozott mivel külföldi és most belgiumban él , úgyhogy neten tartják a kapcsolatot és kb úgy 8 hónapja járnak . + hónappal ezelőtt egyszer csak elkezdett nekem beszélni arról hogy csókolózzunk meg minden ( akkor még nem tudtam hogy van barátnője ) és én meg beleegyeztem . Amikor megtudtam hogy van barátnője olyan szinten összetört a szívem hogy majdnem elbőgtem magam előtte. Ráadásul én csak egy testi pótlék voltam aki a való életben a barátnőjét helyettesítette , de én még így sem tudom őt elfelejteni .

2014. febr. 17. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2014. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felejsd el,keres mast
2014. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem menthetetlen..


De egyébként tökéletesen leírtad, hogy mi a helyzet, hogy testi pótlék voltál neki. Legalább kimondod a helyzetedet, ez már jó.

Ha valaki netes kapcsolatban él, akkor az ilyesmire szüksége van, de általában ebből nem lesz több testiségnél.


Legyen benned tartás, ne hagyd magad megszégyeníteni. Ha van benned tartás, akkor lehet, hogy még ez a fiú is téged fog akarni, nem a netes barátnőt.

2014. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2014. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
beszéld meg vele :)
2014. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszaitokat :D
2014. febr. 17. 20:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen és rosszul írtam nem szóval nem 7 éves hanem 7 éve ismerjük egymást
2014. febr. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!