Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire jelent rosszat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire jelent rosszat, ha azt mondja rám egy lány, hogy aranyos vagyok? Lett már itt valaha valakinek barátnője, akinek ezt mondták?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon! Aranyos = férfiatlan, instant friendzone.
2014. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem nem lett hiaba mondtak
2014. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
friendzoned :D
2014. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom hogy megy ez másoknál,de akkor én vagyok a hülye. Én nem mondanám egy srácnak, aki nem tetszik nekem, hogy aranyos. Főleg, ha látnám hogy tetszem neki, és ő nekem nem, biztos nem miondanám neki, és nem akarnám ezzel lerázni...én ha ezt mondanám, az jó jel lenne, az, hogy tetszik a fiú, de most mégis mit mondjál neki? "Jó pasi vagy" "jól nézel ki"? Hát persze hogy inkább azt mondjuk, hogy aranyos vagy, mert az könnyebben jön az ember szájára, nem olyan, mintha udvarolni akarnék a pasinak :D Értitek. Nálam ez nem jelentene rosszat, de nem tudom, ahogy itt elnézem a válaszokat, sokaknál rosszta jelenthet.
2014. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt annak mondom, aki tetszik...vagy barátoknak:)
2014. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát ... az nálam az 'aranyos',aki tényleg jól néz ki de nekem annyira nem jön be.És általában barátnál nem több,de néha jelenthet jót is :D (Nálam)
2014. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent jót..... Sok lány mondta már, hogy aranyos vagyok, de nekik sem kellettem..... 17/F
2014. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!