Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a volt barátomat? Érdemes egyáltalán harcolni érte?

Figyelt kérdés

Októberben ért véget a 8 hónapos párkapcsolatom. Próbáltam elfelejteni őt, de nem ment. Tudni kell róla, hogy nem egy kapcsolatember, szereti a bulikat, a csajozást és a kötetlen életet. Ez miatt én pont úgy viselkedtem vele, hogy jó érezze magát és ne azt érezze hogy lekötöm őt vagy miattam nem csinálhatja azt amit akar. Úgy igazán soha nem vesztünk össze, mert mindig úgy viszonyultam hozzá, hogy csináljon amit akar és inkább magamban szenvedtem. Nagy megtiszteltetés volt mikor kimondta hogy szeret, mert elöttem még senkibe nem volt szerelmes. De sajnos vége lett. Úgy gondolom, hogy a barátai miatt, mert egy-kettővel nem sikerült megkedveltetnem magam, bár nem is nagyon próbálkoztam.

Az a lényeg, hogy mikor összefutunk, mindig néz, zavarba jön. Multkor egy buszon utaztunk és mögöttem szállt fel. Megkérdezte mosolyogva hogy hova megyek. Aztán leült hozzám tök közel és nézett egész úton. Mikor beszélünk face-en célozgat, hogy hogyan éljek meg hogy semmi sem olyan mint volt régen.

A múltkor ivott a bárátaival és rámírt, hogy még szeret, nem bír elfelejteni. Másnap pedig azt monda hogy azt nem ő írta.

Szóval nem tudom, hogy mit tegyek, mert szeretem őt és vissza akarom kapni.


2014. febr. 18. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. A kapcsolatban is "magadban szenvedtél" (te írtad), minek akarod újrakezdeni a magadban szenvedést?


Tanulj, dolgozz, sportolj, barátnőzz, foglald el magad a hobbiddal, aztán majd jön a következő pasi, aki inkább hozzád való.

2014. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyi ez nem szerelem, hanem beteges ragaszkodás, vadászat, hogy megkapd azt akit eddig még senki nem kapott meg.

Ebbe tönkremész, megtagadod önmagad, sose lennél boldog. Ez nem szerelem, megbocsáss.

Kösd le magad, barátnözz, járj el, találkozni fogsz egy olyan fiúval akivel jól fogod érezni magad, és nem kell szerepeket játszanod, meg álarc mögé bújnod... mert ugye engedted, hogy azt csináljon amit akar, ehhez jó pofát vágtál, söt megkockáztatom még bíztattad is, viszont belülröl szétmart az ideg.

Felejtsd el. Ha sikerül, az ö szemében megmaradsz a tökéletesnek (úgyis ezt akartad mutatni magadról, nemde...),és magadat sem árulod el.

Mellette nem lennél boldog én ismeretlenül ezt mondom.

2014. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elgondolkodtató amit írtatok.
2014. febr. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!