Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátomat? Még nincs veszve a helyzet, van esély rá, hogy megbeszéljük! Mit tegyek ha úgy tesz mint akit nem érdekel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínű azért, mert nem érdekli.

Ha fontos vagy neki, hidd el ő is tenne valamit a kapcsolat érdekében. Nem kiábrándításból, de ha a férfi szeret megtesz mindent a nőért.

Javaslatom:

http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0&ob=av2e


Hallgasd sokat, sírj, nemsokára elmúlik.

2012. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Te magad adtad meg a választ: "van esély rá, hogy megbeszéljük"... Akkor tegyétek azt...
2012. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű, másfél évig voltunk együtt.

Volt már egy szakítás, 3 hónap után. Úgy érezte, hogy más kell neki. Aztán egy hónap után felkeresett és ez lett belőle. Másfél év. Lehet valakinek nem sok, de nekem meg neki az. Nem akarok hisztizni, meg nyafogni mert azzal az őrületbe kergetem. Tanultam már sok hibámból. Ebből is. És már megbántam, hogy rengeteget nyafogtam. Esetleg tanács? Mert nem az a típus vagyok aki egyből feladja!

2012. jan. 12. 10:21
 4/5 A kérdező kommentje:

A részemről akadály nincs. Max nem nyafogással mondom el.

De a sírás ellen nem tudok mit tenni! Szörnyen érzem magam, hogy így alakult.

2012. jan. 12. 10:23
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl... Ha meg lehet vele beszélni, akkor beszéljétek meg, ha meg nem, akkor ne erőltessétek azt, ami nem megy...
2012. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!