Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves anyukával járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves anyukával járni?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. Nem rég ismertem meg egy lányt és kiderült hogy van egy lánya. Engem nem zavar csak nem Tudom mennyi jövöje van ennek a kapcsolatnak. Én még főiskolán tanulok. Valakivel történt hasonló kapcsolat?
2014. febr. 18. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de őszintén remélem, hogy nem is fog. Egy 18 éves lány, akinek gyereke van elég felelőtlennek tűnik, nem gondolod?
2014. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hibázott pár éve azota érett lett. Nem lehet mindig felróni neki.
2014. febr. 18. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Pár éve? Még jobb...

Nem rossz szándékból mondom, de jobb, ha elkerülöd, ennyi. Vannak más lányok is, akiiknek nincs gyerekük, így neked se lesz plusz problémád, hiszen te is fiatal vagy még a babás randikhoz.

2014. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha neked nincs ezzel problémád, akkor miért ne? Szerintem akár tiszteletre méltó is lehet, hogy tiniként vállalta a tette következményét, az anyaságot. Az, hiy mennyire passzoltok úgyis később derül ki. Sok sikert! 18L
2014. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kösz nem!
2014. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz kérdés. De ha valakit megszeretek, akkor felőlem sorozatgyilkos is lehetne...
2014. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!