Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most fogunk elkezdeni járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogunk elkezdeni járni de még nem csokoloztunk de már aludtunk eggyütt tudja h még a csoktól is félek és ottfogok nála aludni a szex kivan zárva és ezt ő is nagyon jól tudja de 17 éves. Mitcsináljak? 14/L

Figyelt kérdés
hhmm??
2013. dec. 18. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Fogalmazd újra, mert ez érthetetlen.

És 14 évesen ne aludj együtt egy 17 éves fiúval.

Anyád mit szólt hozzá? Tudja egyáltalán?

2013. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát aludjatok.
2013. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 supra01 ***** válasza:
Csókolózzatok! Meglátod milyen jó!
2013. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Te fiú vagy vagy lány? Ezt nem árt tudnunk a jobb válasz érdekében.
2013. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudja..és én lány vagyok
2013. dec. 18. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Csókolózzatok. Én amikor 22 évesen összejöttem a párommal, tisztáztam vele, hogy jó ideig nem fogok lefeküdni vele, azt ki kell érdemelni. Csomószor aludtunk egymásnál, néha bepróbálkozott, és nagyon nehéz volt megállni, de megállítottam. Aztán pár hónap múlva én másztam rá :P
2013. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg csak aludni akarsz, akkor maradj otthon!
2013. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!