Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy mióta barátom van, sokkal több pasi érdeklődik irántam? 18/L

Figyelt kérdés
Mikor még nem volt barátom, nem igazán érdekeltem a fiúkat, maximum csak szexet akartak... Most viszont, minimum 7 fiút tudok mondani, akik komolyabb szándékkal koslatnak utánam, vannak akik még mindig csak dugni szeretnének és van akinek csak szimplán bejövök...Szóval tényleg elég sok fiúról van szó. Szerencsére a barátomat ez nem zavarja, inkább büszkeséggel tölti el, hogy én mégis vele vagyok. Engem viszont érdekel, hogy miért is van ez a dolog.
2014. febr. 18. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Bekapcsolt náluk a riasztó. " ajaj ezt a csajt lefoglalták, gyorsan vissza kéne szedni" De sztem semmi komolyat nem akarnak, csak éretlenek még.
2014. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak az foglalt akin már fekszenek
2014. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Ugyanígy vagyok a lányokkal... Ha nincs akkor tényleg nincs senki... ha meg összejövök valakivel akkor lehetne 5 is...
2014. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Csorogjon is minden pasi nyála az en nomre!" ;D
2014. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom miért, de lehet benne valami:

egyszer volt, hogy egy lány szabályosan "rámcuppant", de nem tetszett, szerencsére a férfiszerepemet meghagyta (tehát majd én lépek, ha akarok), igy nem kellett visszautasitanom, szimplán nem léptem. Persze barátok vagyunk, de mikor mással láttam, egy NAGYON PICIT azért bennem volt egy olyan érzés, hogy elveszitem. De mondom, csak egy picit, és nem változik semmi.


A másodikat sajnos már jobban bánom, két lány volt, az egyiket nagyon akartam ,fél évig, de volt egy másik is "talonban". Most ő lett foglalt, és úgy érzem, picit elrontottam, persze én hülye legalább 3 hónapig nem is léptem volna...

2014. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!