Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk többsége (főleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többsége (főleg a félénkebbek) valóban félnek a szép lányoktól?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért félnénk? Hacsak nem valami sorozatgyilkos...
2014. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lányoktól félnek, hanem a visszautasítástól...
2014. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem mertek náluk kezdeményezni?
2014. febr. 18. 20:32
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem csak a szépektől.
2014. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Inkább olyan érzés, mint ha kapnál egy fluxuskondenzátort: szép, meg tetszik, de nem tudnék vele mit kezdeni.
2014. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Régen sokkal félénkebb voltam mint most, de mivel bnőm még nem volt csak randin voltam párszor így még most is kicsit. De amúgy pont nemrég futottam bele egy igen szép hölgyeménybe és hát izgulok rendesen :D De mondjuk annyira sztem nem látszik, csak pl lehet h már ő bevállalt volna egy csókot, elég olyan fejet vágott, de én nem mertem rámozdulni :P
2014. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Csak magamról tudok nyilatkozni ez ügyben. Én görcsölni kezdek, amely szinte kihat az egész testemre, néha még a lábaim is remegnek, és izzadni kezdek...

Bár autista vagyok.

2014. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez a legjobb szó erre, hogy fél(ünk), de mondhatjuk így is.:) Persze én is csak a magam nevében tudok nyilatkozni.
2014. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja, én alapból kerülöm a túl szép lányokat. Nem azért mert félek tőlük, hanem mert tudom, hogy nem vagyunk egy kategória.
2014. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

hanem is mindig félünk, de mindenesetre kerüljük őket

22/F

2014. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!