Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Járnátok egy teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy teljes mértékben "jófiúval"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen jófiúnak születtem.Külsőre is teljesen jófiús vagyok (elegánsabb öltözködés,szemüveg,golyófej,jólfésült),és kedves vagyok,"jámbor" (nem együgyű!),udvarias.

Hangszeren játszom régóta,táncolok,kondizok,szeretek olvasni,a kutyákat,imádnám a barátnőm ha lenne.

Nem cigizek,nem kedvelem az ivást,sose voltak balhéim..


Azért nem vagyok egy elveszett ember,van humorom,van véleményem,akaratom és amellett kitartok,évekig küzdősportoltam,nem ijedek meg az árnyékomtól.

De az laza,dögös,népszerű,manipulatív stb. rosszfiú sose lesz belőlem.

Szóval ti járnátok ennyire jó fiúval?

18/F


2014. febr. 18. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

29/F

2014. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem árt, ha néha egy kicsit rossz vagy.
2014. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem,2-es nem ez a célom.



Jó élet lehet minden alap nélkül másokra acsarkodni a net mögül...

2014. febr. 18. 21:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom 3-as,de NEM tudok rossz lenni.
2014. febr. 18. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, de tuti rávenném, hogy néha eljárjunk borozni-sörözni. :)

Van barátom, szóval, ha azért írtad ki a kérdést, ahogy már írták, hogy az igen után rám írj, akkor ne tedd!

18/l

2014. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

NEM azért írtam ki!


Csak a kis netharcoskánk ezt találta ki,hogy valamibe beleköthessen.

2014. febr. 18. 21:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kedves kérdező, én is pontosan ugyanilyen vagyok, minta a jellemzésemet írtad volna le. Annyi a különbség, hogy lassan 22 leszek, de szerencsére sikerült megtalálni a párom. Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de úgy éreztem, ezt muszáj leírnom.
2014. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem igen. :)
2014. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!