Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek miért a páwák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért a páwák jönnek be?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van kivétel, de eddig nem vettem észre. Olyan csaj, aki fikázza a páwákat, aztán meg randizik vele. Sokan mondjátok, hogy nem csak a kinézet számít. Tudom, hogy kell lennie egy alap vonzalomnak különben nem működik. Nem tartom magam bányrémnek, próbálok stílusosan öltözködni (nem páwásan), de mégis mindenkinek a páwák kellenek, mielőtt még megismerne.

21F



2014. febr. 18. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azért olvasd már el a saját kérdésedet mielőtt posztolod. (nem a posztolni szót akartam írni eredetileg)
2014. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
A pávák,nagyon aranyos, madárfélél,szép,színes mintázatukkal elkápráztatják a földön élőket.Örülök,hogy ilyen komoly,esztétikailag ,és információszerzés szempontjából is fontos kérdés is kiírásra kerül.
2014. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Én szabályosan hányingert kapok a páwa hülyegyerekektől, és ellenállhatatlan késztetést érzek arra, hogy felpofozzam őket. :D Undorítóak szerintem... 16/L
2014. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi volnék hogy akiket te páwának nevezel emberek valójában hogy néznek ki. Nálunk is az osztályban le páwáznak mindenkit akinek oldalt rövidebb a haja(nem kopasz!) és nem a kínaiból öltözködik(szűk nadrág,márkás cipő). Sokan nincsenek tisztában ezzel a fogalommal és valóban vannak akikből csak a féltékenység beszél.
2014. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Városi betegség szerintem, itt faluban szerencsére nincs, volt aki koleszos volt aztán ráragadt a stílus, de a nyáron hamar el is felejtette mikor mindenki cikizte, hogy megjött a selyemfiú.
2014. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy tudom milyen a páwa. Nekem is oldalt kisebb a hajam (nem kopasz) és nem a kínaiból öltözködöm, de mégsem mondom magam páwának, pedig már volt akitől megkaptam. Én most a tipisch páwákra gondolok.
2014. febr. 18. 23:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy valszeg előbb-utóbb kikopnak, emo is ez volt, most ez megy, pár év múlva jön a következő.
2014. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Vonzódik a fene. Max. röhögni jó rajtuk a buszon az unalmas reggeleken. :)
2014. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én konkrétan röhögő görcsöt kapok tőlük


(aztán belegondolok 5-6 év múlva hányan kötik fel magukat a mostani pávák mert nem tudták eltüntetni minden közösségi oldalról a pávaképeket és már mindenki röhög rajtuk)

2014. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
aki ilyen b uzi szavakat használ, az egész biztosan nem jön be.
2014. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!