Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy-két csók megrontásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy-két csók megrontásnak számit, ha lány 15 a fiú meg 30?

Figyelt kérdés
Nem smároltunk, csak az ajkaira adtam csókot, egyébként 23-25-nek nézek ki.Véletlene volt az egész, abba hagyom nem hiányzik a börtön.

2014. febr. 19. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az még nem megrontás.
2014. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kedvesem...ez pedofíliának számít
2014. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2.nál a pont!
2014. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem az! Miert lenne az?
2014. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4es!

Most komolyan...egy 30 éves mit akar egy 15 éves GYEREKTŐL??????


2es voltam

2014. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a kérdésre a válasz: nem számít annak


viszont én ilyenbe nem mennék bele, mert ez a legtöbb emberből ellenérzést vált ki, plusz lehet apuka is elbeszélget veled...

2014. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát amennyire "ártatlanok" a mai tizenévesek...

nem megrontás, de szerintem többet ne csináld.

2014. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Tudtommal egy 14 évessel akár le is fekhetsz, nem számít bűncselekménynek. A 14 szülinapja előtt már igen. Meg aztán mennyivel jobb egy 15 évesnek, ha egy másik 15 éves suhanc dugja meg, mint egy érett férfi, akinek még talán felelősségérzete is van? Ennek ellenére kicsit gáznak tartom, ha valaki nem a saját korosztályában ügyködik, de nem nagyon...


32F

2014. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

kórházba , vagunk és mind ketten lelki sérültek vagyunk egy kicsit, tudjátok, depi, pánikroham, de nem tapiztam meg ilyneke.


[link]


ezt a linket nézzétek meg, elvikleg nem vagyok büntethető, de többet nem csinálom.

2014. febr. 19. 09:25
 10/14 anonim ***** válasza:

nem csak elvileg, gyakorlatilag sem vagy büntethető, de jobb, ha kiszállsz ebből a buliból


igaz, hogy lehet minősíteni az esetet úgy is, hogy a lelki sérülését kihasználtad, de ez két lelki sérült közötti esetben elég érdekes jogi kérdés

2014. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!