Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem össze magam? Nagy butaságot csináltam

Figyelt kérdés

Szóval eddig soha nem volt kapcsolatom és aki tetszett az vagy felém sem nézettvagy nagyon durván átvágott. Sokàig magányos voltam de az utóbbi időkben fordult a kocka..én vagyok az aki kihasználja a férfiakat. Tudom hogy nem helyes de ez van. Volt egy srác aki komolyan szeretett és őt meg lekoptattam :( annyira hülye vagyok nem tudom miért vagyok ilyen

segítsetek mit tegyek hogy elhiggyem végre hogy engem is szerethet valaki és ne legyek elutasító ?


2013. febr. 5. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#&
2013. febr. 5. 18:37
 3/19 kis hal válasza:

bocsi de ez kicsit ribis :))

am én is ismerek egy ilyen lányt, volt benne részem hogy dobjon normális indok nélkül stb...


a megoldás az ha fél évig nem vagy senkivel és elgondolkozol hogy mit akarsz az élettől :D

2013. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hány?
2013. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Értelmes vagy te is.
2013. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Most is az elmélkedő fázisban vagyok !

Kérdésre nem válasz a kérdés. (hámy éves vagy? Hány? ...nagy segítség...)

2013. febr. 5. 18:46
 7/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szép dolog de megtörténik fogadd el
2013. febr. 5. 18:49
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy a korod, mert más, ha tini vagy vagy kislány, esetleg felnőtt. De, ha neked mindegy, akkor nekem is, hogy válaszoljak vagy ne.
2013. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy könnyű eset az már látszik.:)
2013. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
már nem vagyok kis tinédzser lànyka
2013. febr. 5. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!