Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy szenvedélyes, sexy nő?

Figyelt kérdés
Sosem értettem hogy a férfiaknak mit jelent az ha egy nő sexy, illetve szenvedélyes...mit tegyünk hogy igazan szenvedélyesek legyünk?
2009. dec. 10. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


szexi: nem hagyj el magát, ad magára, nőies

szenvedélyes: akárhányszor kell, mindig kapható egy jó kis hancúrra.

ennyi:)

2009. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szenvedélyes vagy, vagy nem. Ez nem "tevés" kérdése.

A szexin lehet dolgozni, de szerintem az is egyéniségtől függ.

2009. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szóval első kommentelő szerinted egy szenvedélyes nő ribancként viselkedik? mi lesz igy egy lanybol ha kell mindenkivel lefekszik? igy lesz szenvedélyes...?? hm???? :-/
2009. dec. 10. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a szenvedélyessége kizárólag a férjére/párjára korlátozódik...így értik a pasik
2009. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfinek más és más szerintem.

De ha EGY nőről van szó, nem általánosításról, akkor természetesen az számít, hogy Vele szemben milyen a nő: forró vérű, könnyen izgalomba jön, imádja Vele a szexet, heves érzelmeket táplál az imádott férfi iránt :)

A külcsíny mindegy, mert ha a férfi szeret, lehetsz vékony, kövér, csontos, hájas, rövid hajú vagy hosszú hajú, mindegy. Persz jól jün a nyitottság, a szexi fehérneműk, a helyszín változatossága, a kezdeményezés is.

Hogy mit tegyünk? Szeressük életünk párját, engedjük el magunkat, ha Vele vagyunk: semmi szégyenlősködés, annál több nyitottság.

2009. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
A "szexi" valóban mindenkinek mást jelent. De azért nem értek egyet az előttem szólónak, mert a kövér nők szerintem csak hasas pasasoknak kellenek. :)
2009. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Boscsánat: előttem szólóval
2009. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valaki vagy szenvedélyes és szexi vagy nem. Ha ez nem sugárzik belőled ösztönösen, bármit tehetsz az művinek fog hatni ami viszont határozottan visszataszító. Add önmagad, biztosan lesz olyan férfi akinek a Te személyiséged lesz az ideális.

22/l

2009. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem jól fogalmaztam (és köszönöm annak, aki "értelmezte") szóval én a kapcsolaton , vagy a házasságon belül értettem. Aki ezen kívül "ugrik" egy férfinak, az már más kategória.
2009. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!