Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Menstruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Menstruáció előtti problémák, vagy a másik dolog.

Figyelt kérdés
2 hete együtt voltam a barátommal, és jövőhéten kell megjönnie a havimnak. De észre veszem magamon, hogy mostanában eléggé fel vagyok puffadva, fáj a hasam, a nagy dolgot nem tudom elvégezni, lehet azért is mert nem eszek elég leves félét, sőt mostanában nem is ettem.. és kemény a has alatti rész, lehet a puffadás miatt. De a biztonság kedvéért veszek tesztet.
2014. febr. 19. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a lényeget hagytad le, hogy védekeztetek megfelelően, vagy sem.


Egyébként a terhesség korai tünetei nem különböztethetőek meg a menstruáció előjeleitől, úgyhogy tényleg a teszt az egyetlen megoldás.

2014. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki nem tud rendesen védekezni, az minek szexszel? :O
2014. febr. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk!
2014. febr. 20. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez lehet simán a székletproblémától is.

Fel van gyülemlődve a széklet, ami nem tud távozni, így puffadást, fájdalmat okozhat.

A helyes táplálkozás és rendszeres testmozgás nagyon jól megoldja az ilyen jellegű gondokat.

De egyébként menstruáció előtti állapot is lehet a haspuffadás, enyhe hasi fájdalom éppen. de amit te leírtál, az nekem teljesen ráillik a székletproblémára. Sajnos sokáig szenvedtem ilyen jellegű problémáktól és nekem is jelentkeztek ezek.

Amúgy vehetsz a patikába Szenna teát, ami természetes eredetű székletlazító, hashajtó hatással rendelkezik, este megiszod, reggel mész a wc-re. Több erősségben tudod csinálni és egy próbát megér.

De hosszútávon tényleg a helyes táplálkozás és a mozgás az, ami segít.

2014. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm, kipróbálom a teát, és megpróbálok helyesen táplálkozni, csak egyetemista vagyok, és egyik óráról a másikra rohanni, hogy ha meg épp nincs órám, akkor tovább alszom és eltolódnak a dolgok.

És persze tele van az arcom, mint minden menstruáció előtt miteszerrel.

2014. febr. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!