Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Mennyire szamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mennyire szamit, hogy egy nonek milyen illata van? Szeretitek a viragos parfumoket? (tudjatok azokat, amelyeknek olyan illatuk van, mint a viragoknak. Magnolia, narancsvirag. )

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Mandragosa illatát szeretem.
2014. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kellemes megjelenésű nőt, az ápoltság, része a jól megválasztott, harmonikus mértékű illat, tesz számomra igazán vonzóvá.


Az egyszerű könnyű illatokat szeretem, melyeket könnyen tudok egy-egy virághoz, gyümölcshöz kötni.

2014. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lapika ***** válasza:

Számomra nagyon is számít.

Párommal kapcsolatban nem az, hogy éppen milyen parfümöt használ, hanem azt milyen mértékben.

Egy kis mértékű édeskés illat engem bármikor levesz a lábamról.

Mindenképp hatásos, és a te közérzetednek is jót tehet.

Ha párkapcsolatban élsz esetleg válasszatok együtt valami illatot, biztos lesz közös kedvenc.

2014. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
számomra érdektelen, hogy a parfümjének milyen illata van. az kell, hogy az ő illata tetsszen. de ha már annyira parfüm, akkor valami finom, lágy illat, és nem eltúlozva, csak hogy épp érezni lehessen. fogalmam sincs, hogy milyen illata lehet a magnóliának, vagy a narancsvirágnak:D gondolom narancs? nem vagyok kertész.
2014. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!