Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, férfiak nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, férfiak nektek mennyire tetszik ez az alak?

Figyelt kérdés

Nekem is kb ilyen a testem.Szerintetek jó vagy túl vékony?

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. febr. 20. 12:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kiváló :)
2014. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
tetszik, nyilván tetszik:D de ez nem egyértelmű? kinek ne tetszene egy ilyen alak. nyilván azoknak, akik meg neked nem tetszenének. szóval ez egy felesleges kérdés.
2014. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
ezek szilikon didik lehetnek? nagyon tetszik, de a szilikon didit nem szeretem.
2014. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Az elsőn kicsit vékonyak a lábai, meg lapos a feneke, de amúgy a többin jó.
2014. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
nemár, tényleg, most nézem csak meg jobban a melleit. tényleg esélyes hogy szilikon....k**vanagy rossz pont. ehh.
2014. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Luxusqurva.
2014. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
de mondjuk csak arról van szó, hogy az alakod ilyen, nem? akkor nem gáz:D de a szilikont hanyagold.
2014. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
felül oké, alul kicsit vékony nekem:)
2014. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csinos, formás alak. :)
2014. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb. ilyen van. Na itt halt meg a dolog.

Magaddal szemben sosem leszel objektív. És ha már csak kb. van ilyen alakod akkor ez nem te vagy. Persze, most jön a visszajelzés, hogy de jó ennek a lánynak a teste, de az nem neked szól. Viszont te magadra veszed. Ez viszont egy hamis visszajelzés saját magadról. Nem szerencsés. Ha kíváncsi vagy TE jó nő vagy e, akkor légy merész, fényképezd le magadat és töltsd fel azt. Arc nélkül, elvégre az alakod a lényeg. Vagy ne kérdezd meg, hogy egy véletlenszerű lánynak milyen az alakja? Mert mondom, az nem te vagy.

Egyébként a csípője nem elég széles, és elég szögletes, ennél fogva a feneke sem olyan szép kerek, íves.

2014. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!