Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, férfiak nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, férfiak nektek mennyire tetszik ez az alak?

Figyelt kérdés

Nekem is kb ilyen a testem.Szerintetek jó vagy túl vékony?

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. febr. 20. 12:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ez a no kivolt rakva ide mar vagy otszor!
2014. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Mivel ez sarka kata igen szilikon melle van :D

Miért ne kérdezhetném meg,mivel én is ilyen alkatú vagyok ,ilyen vékony csak érdekel másoknak ez szép vagy túl vékony.Nem veszem magamra a válaszokat mivel tudom,hogy nem engem dicsérnek.

2014. febr. 20. 13:09
 13/28 anonim ***** válasza:
Elmegy...
2014. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
De miért kell hozzátenni, hogy neked is ilyen van. Te bizony magadra akarod venni a válaszokat. Arra vagy kíváncsi te milyen lehetsz férfi szemmel de nem mered megmutatni magadat. Én nem ismertem fel Sakatát, de nem egy nagy eresztés. Átlagosan helyes pofi, szülés után nem szar a teste, de nem is ájulok el tőle. Ha te ilyen vagy, úgy hogy nem szültél akkor azt kell mondjam átlagosan jó vagy, de semmi kimagasló.
2014. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
sarka katáról hallottam már, de még nem láttam. nem ez jár az endi vajnával.
2014. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Akkor majd teszek fel magamról is képet,ha tudok csinálni de most mást nem fogok megkérni,hogy fényképezze már a testem ,egész alakos tükör meg nincs majd,ha megyek kondizni csinálok és teszek fel.
2014. febr. 20. 13:17
 17/28 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelne.
2014. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Zakathol ***** válasza:
A csípő/derék rész nagyon fiús nekem. Amúgy nincs gond vele, alacsony testzsír, mégis sportos alkat. Szeretem az ilyet, de lehetne picit nőiesebb derékban.
2014. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
ha valaki csak a külsőségekre ad, akkor tökéletes test. már csak az a kérdés, hogy az érdeklődési kör közös-e, lehet-e vele beszélgetni, nem csak egy témás lányka...
2014. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Kérdező: Sensor Camera

Azt hiszem ez az a alkalmazás, letöltöd és van benn időzítő. Nem kell megkérned semmit és senkit, csak leteszed a telefont vársz pár mp-ed amennyit beállítasz és kész. :)

2014. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!