Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből még lehet szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet szerelem szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, nemsokára fogok menni vele valahova néhány napra, ahol ő csak engem fog ismerni. Vagyis mégsem ismer teljesen. Tehát én elég zárkózott vagyok az osztályban, csak mint osztálytárs ismer ő is engem, de igazából, hogy milyen vagyok, nem tudja. Tehát most itt lenne az alkalom, hogy jobban megismerjük egymást. Én most úgy vagyok vele, hogy én is szeretném majd az idő alatt még jobban megismerni, bár ő elég nyitott, sok dolgot tudok róla, emellett szeretném hogy ő rendesen megismerjen, és majd meglátjuk hogy alakul. Szerintetek ebből még lehet valami, vagy már barátzónában vagyok? Mert igazából szerintem még nem vagyunk barátok sem, csak ismerősök. Vagy a lányok már egy ismerősről tudják, hogy lehet-e valami?

2014. febr. 20. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vele is ilyen stílusban fogsz beszélni, ahogy ezt a kérdést megfogalmaztad, garantálom, hogy semmi nem lesz. De talán még más lánnyal sem.
2014. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, nagyon be kell dobnod magad, hogy ebből legyen valami
2014. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez tőletek függ.

Énis elég zárkózott vagyok, de van olyan ember, aki tud közeledni hozzám.

Szerintem lehet belőle valami.

2014. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy állj hozzá, hogy minden csaj qrva, és te vagy a strici, nálam 10/9ben bejött eddig!
2014. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!