Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam, hogy többet akarok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam, hogy többet akarok, és megijedt a lány, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

26 felett vagyunk mind a ketten.

Elmondtam egy lánynak, hogy többet szeretnék. A mosolya valahogy olyan "ijedtségbe" ment át. Na nem halálra rémült, csak úgy lekonyult.

De azért pár nap múlva megkérdezte, hogy megyek e az aznapi buliba... :)

Ez milyen reakció nálatok lányok?


2014. febr. 20. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h ő is szeretné
2014. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A buliban lesz valami :) menj el!
2014. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez már múlt idő, elmentem, és semmi nem volt :)
2014. febr. 20. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmondtad egy lánynak...szóval nem a barátnőd? Kevés az infó.


Szóval: ha nem vagytok együtt és többet akarsz akkor talán meglepődött mert ő nem akar semmit tőled innentől kezdve tök mindegy hány évesek vagytok. Talán nem akar valami egy éjszakás préda lenni.


Ha együtt vagytok és nem akarja akkor kérdés mióta vagytok együtt? Két hete? Két hónapja? Nem mindegy...

2014. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És te egy olyan lánnyal akarsz együtt lenni, aki ezt nem tudja kezelni, sőt megijed tőle?


Nos te tudod! Áldásom rátok és sok sikert.

2014. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elsunnyogja a témát, úgy tesz, mintha ez meg sem történt volna, akkor nem ő ezt nem akarja. Gondolom nem akar elveszíteni, de többet nem szeretne.
2014. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!