Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz lennék?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még sosem csókolóztam, sosem volt barátom.:D Vagyis egyszer majdnem lett, de csak a kíváncsiság hajtott, nem szerettem a fiút, ezért nem vágtam bele. Álmodozni szoktam persze, de megmaradtam ennél. Gáz lennék? Előre leszögezem: én nem tartom magam gáznak emiatt, hogy még nem volt fiúm. Vágyok rá, de majd rám talál a szerelem. Vagyis remélem. A baj az, hogy a legtöbb osztálytársam mondja, hogy miért nem volt még barátom, és a rokonaim is állandóan ezt a járás témát hozzák fel... és burkoltan közlik, hogy azért 16 évesen már jó lenne, ha lenne valakim... Szerintetek?
2014. febr. 20. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Még nem volt senkid? 16 évesen ez nagyon gáz... már 11 évesen el kellett volna vesztened a szüzességed! lejárt az időd kiestél!
2014. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mr. Truth ***** válasza:
Nem vagy gáz... Én is inkább a minőséget nézem... Majd lesz egyszer valaki neked is nekem is. :)
2014. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdést kell feltenned magadnak a te életed vagy az övéké? :D mondjuk én 17 éves fiú vagyok és volt már barátnőm de most nincs mégsem zaver ez engem ha meg a körülöttem levőket igen akkor az legyen az ő problémájuk nem? Hidd el nagyon jó a hozzá állásod majd rád talál a szerelem nem kell elsietni :) .
2014. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy gáz, hidd el, sokkal gázabb, ha valaki már 14 évesen szexel. Nem azért nem akarsz járni valakivel, mert abszolút nem akarsz, hanem mert nem találkoztál még olyannal, akivel igazán akarnál. De ennek is el fog jönni az ideje.

De azért nyisd ki jobban a szemed, hátha mégis csak van valahol a közeledben valaki, akivel azért mégiscsak jól ellesztek és jól érzitek magatokat. Mert azért az mégis csak jó érzés, ha valaki szerelmes és viszont szeretik.:)

2014. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 évesen nincs senkid. Mi lesz most? Semmi. Bár azért 16 évesen az álmodozás elég gáz. Haladj a korral, máskülönben örökre magányos maradsz. Remélem így lesz.
2014. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy dolog. Bár szokatlan.
2014. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szokatlan? :) Nem baj, büszke vagyok rá, hogy várok, és azért sem fogok belevágni egy kapcsolatba, csakhogy elmondhassam, volt valakim. Majd biztos lesz egy olyan fiú, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak :)
2014. febr. 20. 16:45
 9/9 anonim ***** válasza:

17 évesen csókolóztam először, 18,5 voltam a szüzességem elvesztésekor. Sosem csúfoltak emiatt, mondjuk köze se volt hozzá senkinek, én így álltam hozzá. Nem bántam meg. ;)

22N

2014. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!