Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit az exem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit az exem vagy csak szexre lennék jó?

Figyelt kérdés
A volt barátom nemrég felkeresett,hogy találkozzunk,rég hallott rólam..stb .Mivel nem váltunk el haragban,ezért benne voltam.Tényleg azt hittem,hogy csak baráti beszélgetés lesz (ja,túl naiv vagyok),de többet én nem akartam.Aztán kiderült,hogy szakított vele a csaja,aki utánam következett.Aztán mikor elkezdett közeledni (meg akart csókolni,meg nyilvánvalóan többet is szeretett volna),akkor esett le,hogy végülis hónapok múlva miért jutottam hirtelen eszébe..Mondani nem mond semmit,nem szívesen beszél az előző kapcsolatáról,de arról se,tőlem mit akar.Én úgy gondolom,búfelejtő vagyok neki.De miért engem keres meg rögtön,ha mi már lezártuk? Nem tudom belőle kihúzni,hogy érez-e még valamit.Ha reálisan gondolkozok,sztem csak le akar velem feküdni és kész...
2014. jan. 23. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
mail: "Szia, én nagyon kedvellek, de ami volt lezártam. Remélem, Te is, és nem szeretnék semmit többet, max. haverságot" …
2014. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted mi a f*aszt akarna? A p*uncidat, a szádat meg a s*eggedet jól megdugni. Amikor együtt voltatok érzett szerinted ennél a vágynál többet irántad? Szerintem NEM. És most sem. Ha nem akarsz d*ugni, nyilván nem muszáj. Ha akarsz, ne úgy állítsd be mintha áldozatot hoznál azzal hogy engeded hogy megb*asszon.
2014. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vélhetően csak "azt" szeretné.
2014. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tenyleg ne legyel naiv!
2014. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A reális gondolkodásodnak abszolút igaza van, hallgass rá.
2014. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!