Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem. Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akit még az egyik nyíltnapon láttam. Rettenetesen helyes és amikor a szemembe nézett akkor azt hittem összeesek..:D A lényeg h ott találkoztam egy tök aranyos lány osztálytársával is aki tök menő meg minden...úgy vettem észre a suliban is meg facen is, ahogy utánanéztem a fiúnak h tetszik neki az a lány..és azzal a lánnyal szembe semmi esélyem...neki hosszú barna haja van nekem meg csak vállig érő és szőke,annak a lánynak sportosabb alakja van mint nekem..ráadásul jópofább is mint én..:/ Mit tehetnék? Ez lassan fél éve volt és a srácot azóta nem bírom elfelejteni...

2014. febr. 20. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan vagy szerelmes, ha nem is beszéltél vele?
2014. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom...1 látásra szerelem...
2014. febr. 20. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel !!! Ha megpróbálod és mindent beleadsz , akkor lehet , hogy sikerül. Az életben mindenért meg kell szenvedni , semmi sincs ingyen. Az első szembe jövő nehézségnél csak nem futamodhatsz meg , nem? És ha nem is jön össze , mit veszítettél azon , hogy megpróbáltál valami számodra fontos dologért küzdeni? :)
2014. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Külsőre tetszik, és tudat alatt felruháztad tökéletes belső tulajdonságokkal. Egy nem létező emberbe vagy szerelmes.
2014. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudomtudom...:( Olyan hülye vagyok. De erről nem tehetek h megtetszett nekem a srác.
2014. febr. 20. 18:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet, h csak szerelmes vagyok a szerelem gondolatába.
2014. febr. 20. 18:31
 7/8 A titokzatos válasza:
Ismerős a helyzet...én próbáltam mással megismerkedni nem könnyen de egy idő után lassan elfelejtettem, ha ugy érzed, hogy esélytelen szerintem ne pazarold rá a boldogságod...tapasztalattal mondom.
2014. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát már bocsánat de ne azért szívjátok a kérdezőt, mert első látásra beleszeretett valakibe!! Hát mi ez már?? Nem azért kérdezi, h mások itt szopulják érte!! Ha nincs értelemes válaszod akkor nem írsz!! Pff.


Amúgy az én válaszom: Egyszerűen szeress bele másba. :D

2014. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!