Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha ide tenne fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ide tenne fel egy másik fiú magáról képet, akkor hiába nézne ki "jól" ti gátlástalanul elhordanátok mindennek?

Figyelt kérdés
Miért csinálnátok ezt?
2014. febr. 20. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
meg se nyitnám a kérdést
2014. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén meg se nézném,hacsak nem jött rá feltűnően sok komment.
2014. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eltaláltad :)
2014. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:

a pasik között ez így megy. mi ilyenek vagyunk.. mi nem dicsérjük egymást.. mi fikázzuk egymást, lehúzzuk egymást, versengünk folyton.

így vagyunk összerakva.

2014. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában megnézem a kommenteket utána a képet de beszólni nem szoktam nem az én dolgom.
2014. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ide csak másvalaki képeit rakják fel.
2014. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

le se xarnám nem hogy megnyitnám

a válasz meg esélytelen


ja nem vagyunk nők hogy ha szép azért fikázzuk ha csúnya azért fikázzuk a másikat

ez inkább női szokás

2014. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én frankón leírom az őszinte véleményem, ha netán rászánom magam, hogy megnyissam a kérdést. És e véleményem nem mindig negatív. Sőt!
2014. febr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!