Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, csókolóztunk már többször is (háromszor kb), azt mondja jó csaj vagyok, órán néha megsimogat, vagy hozzámér,mintha keresné a kontaktust. Aztán amikor azt mondja nekem h jó csaj vagyok, mondom neki hogy ne viccelődjön nem tetszem én neki úgysem, erre megkérdezi h miből gondolom, hát látom én :P erre ő azt mondja h tul jól ismerjük egymást csak barát vagyok neki. Hát ilyenkor lesokkoltam,mert én hülye többet érzek iránta... :/ Megkérdeztem tőle h ő a barátaival szokott csókolózni? Azt mondja h néha igen!

Most ti mit gondoltok? Nem is akarom, hogy megtudja szeretem,mert félek hogy pofára esek, amúgy is úgyis tudja h tetszik nekem...ennyi epp elég.


2014. febr. 20. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább aludj mert holnap suli :P
2014. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
holnap epp nincs az egyetemen tanítás, úgyhogy még kicsit ébren maradok ha lehet :P
2014. febr. 20. 22:50
 3/6 anonim válasza:
ez elég érdekes szituáció...én a helyedbe odamennék, és megkérdezném egyenesen, hogy kedvel-e téged. ha azt mondja másodszorra, hogy csak barát vagy neki, akkor válaszold azt, hogy ha csak barátok vagytok, akkor legyen szives téged békénhagyni az eféle dolgokkal. ha azt válaszolja, igen, akkor probléma megoldva, járhattok, nem? hogy a kérdésedre is válaszoljak- kát lehetőség van: 1. tetszesz neki, csak fél kimutatni vagy bevallani 2. csak játszik veled, mert kanos (bocsi). nem ismerem őt, de az így leírtakból én az utóbira voksolok
2014. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kérdezem meg többet tőle, egyszer megkérdeztem h érez e irántam semmit de azt mondta h nem érez semmit. Meg megirtam már neki is h jobb lenne ha a suliba elkerülnénk egymást mert nekem ez igy rossz, de mindig ott kötünk ki h hozzámér vagy rámkacsint vagy akármi...mintha nem is irtam volna meg neki h hagyjon :/
2014. febr. 20. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha hagyod magad és benne vagy a játékban, akkor ne csodálkozz.

Tudja jól, hogy bejössz neki. Neki tetszel, egyszer szívesen megjáratna, és valószínűleg ennyi. Ha meg hagyod magad, jól meg... és kész. Ebből nem lesz nagy szerelem és kapcsolat, hidd el. Kerüld egy ideig, próbálj rajta túllépni, jobban jársz.

2014. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bő fél év alatt még mindig nem sikerült megoldania a problémát?
2014. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!