Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kamu szöveget találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kamu szöveget találjak ki arra a kérdésre, hogy milyen komoly kapcsolataim voltak eddig?

Figyelt kérdés

Ugye ez minden ismerkedés során alap kérdés. Nekem még nem volt hosszútávú és rövidtávú kapcsolatom se. Viszont ez minden normális embernél kizáró ok.

Szóval be kellene gyakorolnom egy szöveget erre a kérdésre, mert emiatt nem akarok elbukni. Tippeket tudtok adni?

25/F


2014. febr. 20. 23:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 anonim ***** válasza:

Mondjuk onnan, hogy te magad írtad le. :D


A többi gondolatod pedig arra sem méltó, hogy reagáljak rá. :)

További jó önáltatást és hazudozást!

Béke veled.

2014. febr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/117 anonim ***** válasza:

Ha fiatalabb és szűz, akkor már baja van a srácnak?

Jajj...

Kérdező, mondd meg őszintén... te szándékosan csinálod ezt! Nem lehet, hogy így gondolkozz és ne azt lásd abban, amit írtunk, amit mondani akartunk vele. Nem az ellenséged a világ, de annak akarod látni...

2014. febr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:
78%

Nem olvastam el a kommenteket, csak az utolsó páron akadt meg a szemem.

Szerintem valahol az nem normális, hogy te elítéled azt, aki nálánál fiatalabb fiúval van, holott sosem volt kapcsolatod.

Azt se tudod, mi fán terem, mert nem éltél ilyenben.

Emléletben persze össze lehet mazsolázgatni dolgokat, de az akkor sem ugyanaz.

Képzeld, 23 éves vagyok, 20 éves a barátom és szűz volt, mikor elkezdtünk járni, velem veszítette el.

Nem kamuzott össze mindenfélét, hogy ő ezzel vagy azzal járt. Megmondta nyíltan, hogy nem volt senkije.

Nem vagyok valami beteges fanatikus, aki csak szűzzel akar lenni, de áthidalhatatlan hátránynak sem érzem. Nekem ő megtetszett külsőleg, emberileg, úgy döntöttem, hogy szeretném vele megpróbálni.

Ha hazudozott volna, akkor is rájövök, hogy tapasztalatlan.

Az pedig megöli a bizalmat és megöli a kapcsolatot.

Mert kulcsfontosságú a bizalom ebben a dologban, másképp nincs értelme együtt lenni valakivel.

Te meg akarsz ölni egy kapcsolatot már azelőtt, hogy elkezdődni.

Tedd csak, szíved joga.

De nem érdemes másoktól megértést várni, ha benned sincs szemernyi sem.

2014. febr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 A kérdező kommentje:

"Szerintem valahol az nem normális, hogy te elítéled azt, aki nálánál fiatalabb fiúval van, holott sosem volt kapcsolatod."


Miért? Csak szakácsok mondhatnak véleményt egy ételről?

2014. febr. 21. 01:19
 105/117 A kérdező kommentje:
Hirtelen megnőtt a "3 évvel fiatalabb szűz barátom van" kommentek száma. :)
2014. febr. 21. 01:20
 106/117 anonim ***** válasza:
oszt lepontoznak!!!!!! :O
2014. febr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 anonim ***** válasza:
DE VÁÁÁRJATOK CSAK viszem az ügyvédhez a papírt na majd rájöttök ti"K"
2014. febr. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:
:'DDD
2014. febr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 anonim ***** válasza:

Azok a 19-20 éves szűz fiúk valamit akkor is jobban tudnak nálad, elvégre ők elkeltek hazugságok nélkül, te viszont jó 5 évvel idősebben azokkal sem boldogulsz.

Ha úgy gondolod, a boldogság centiken, esetenként éveken múlik, elég rossz úton jársz. Nem, egy emberi kapcsolat nem olyan mint egy pástétom, ami csak akkor finom, ha pontosan 5 csipet borsot raksz hozzá, se többet, se kevesebbet.

Mivel minden ember más, mivel sokkal kevésbé működnek egy bizonyos séma szerint. A paprikának hasonló íze van a többi ugyanolyan fajtájú paprikáéhoz. A paradicsomnak is a többi paradicsoméhoz.

De egy aggyal rendelkező élőlényt, akinek önálló akarata van, nem vehetsz 1 kalap alá a többi milliárddal.

Vegyél 2 macskát, még köztük is van különbség.

Tényleg, vegyél háziállatot... neki nem kell hazudnod.

2014. febr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/117 A kérdező kommentje:
Én nem magam miatt hazudnék, hanem a nők miatt.
2014. febr. 21. 01:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!