Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 eve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve szerelmes vagyok egy pasiba, de nem tudom, hogy o mit erez, bevallani neki meg nem merem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan sz@r ez a helyzet, mert probalkozott 3 eve, de en attol feltem, hogy csak ki akar hasznalni es nem foglalkoztam vele. Azota is fulig bele vagyok esve. Ritkan talalkozunk, de amikor egy kozegben vagyunk tobbszor azt veszem eszre, hogy nez, viszont ha en is ranezek, elnez, es utana mar nem nez, majd csak legkozelebb, amikor osszefutunk. Valami otlet.
2014. febr. 21. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

3 Éve??????

Az még gombócból is sok.....valld már be!!!

2014. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Toporogj egy helyben még 3 évig, és akkor a pasi lesz szemét h 6 évedet elcseszted miatta. Pedig csak te vagy béna.
2014. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ő már próbálkozott, de te visszautasítottad. most rajtad a sor. dumálj vele. tedd egyértelművé, hogy érdekel egy komoly kapcsolat.
2014. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!