Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány az osztályban de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balazs0118 kérdése:

Van egy lány az osztályban de félek bevallani neki, hogy szeretem! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
nagyon félek neki bevallani hogy fülig szerelmes vagyok belé pár éve ellenségek voltunk mostmeg leesik tőle az állam.!!!!!! segitsetek léci!!!!!

2012. szept. 17. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ellenségem!

Most mondok valamit, amivel még jobban meg fogsz utálni:

Szeretlek!

_____

Szerintem itt kiröhög..

2012. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
közeledj hozzá,próbálj minél többet a közelébe lenni, elöszőr semleges témákkal kezdj aztán ha úgy alakul úgyis mélyednek majd a beszélgetések,direktbe az elején nem kell feltárnod az érzéseidet, puhatold ki hogy ez kölcsönös-e , ezt pedig úgy tudod elérni ha sok időt töltötök eggyütt ésmivel osztálytársak vagytok, ez a feltétel adott és ott vannak az óraközi szünetek meg a délutánok amikor annyi minden történhet. Drukkolok!
2012. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tehetsz mást: be kell vallonod neki! Hívd el randizni.

Ne legyél ilyen gyáva, mert utána bánni fogod azt hogy nem léptél. A lányoknak imponál egy őszinte, magabiztos fiú! Persze az is benne van, hogy esetleg visszautasít... De soha nem tudod meg, ha nem próbálod. A bizonytalanságtól, meg gyötrődéstél bármi jobb.

2012. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 17. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!