Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon kivagytok érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon kivagytok érzelmileg akkor hogy szeditek magatokat össze?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl arra hogy elvesztel egy számodra fontos személyt és darabokban vagy ettől a ténytől..

2014. febr. 21. 23:20
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Haverok, buli, sport.
2014. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zene minden mennyiségben.
2014. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp kapaszkodnék valamibe. Valakibe. És ha lehet nem csak egy emberbe. Próbálnám elfogadni a tényt és élni. Erre igazából nincs amit mondani, mert mindenki máshogy dolgozza fel a "gyászt".
2014. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pszichológus segítségével.

Nekem csak így ment..semmi jó tanács nem használt.

2014. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zene, valami hobbi, bármi, ami eltereli a figyelmemet. :)
2014. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csoki,zene kibeszélem...sírás..alvás végiggondolom párszor...
2014. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moszuke ***** válasza:

én ha totál elvagyok kenődve akkor futok egyet.

amikor meg döglődtem a szívemmel és nem tudtam futni se akkor meg bicajoztam.

a mozgás nagyon sokat segít a stressz kezelésben.

az elegendő minőségi alvás is,

kiegyensúlyozott tápanyagdús kajálás, vitaminok, elegendő vízbevitel... szocializálódás bármilyen formában.. ilyesmi.. apróságok de ezekre nem figyelünk oda sosem.

nekem pl a fejem fáj ha nem iszok eleget.. ha keveset alszom szívritmuszavarom lesz, ha keveset eszem szintén, stb.. és ezek mellett totális kedvetlenség.

de rajtam láthatóan sokat a közösségben lét segít. (sörözés, haverral lenni, stb)

2014. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!