Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a bejön, tetszik, szerelmes között?

Figyelt kérdés

Èn ezt úgy kèlzeltem,higy a bejön az akinek a külseje után vágyakozunk

A tetsziknèl èrzel is valamit-pillangók a hasban a szìv hevesen ver,sokat gondolsz rá(nekem ez volt saját tapasztalat)

A szerelmet meg nem tudom.mèg sosem voltam szerelmes.eltudjátok mondani mi a különbsèg ezek között?



2014. febr. 22. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mindenkinél más szerintem

nem szoktam mondani senkire hogy bejön

a tetszik nálam csak a külsőre vonatkozik, szóval hogy jól néz ki

a szerelem pedig egyértelmű, azt nem lehet máshogy értelmezni :)

2014. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Moszuke ***** válasza:

a pillangó meg többi az a szerelem.

a bejön és a tetszik az egymás szinonimája.

2014. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Használd a fejed...
2014. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Számomra ezek a tapasztalatok újak :S
2014. febr. 22. 00:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A "bejön", az a "tetszik" argóban, szóval tök ugyanazt jelentik = számomra külsőleg vonzó az illető, vonzó a kinézete.

A szerelem meg az, amit írtál, hogy pillangók a hasban, mindig rá gondolsz, hevesen ver a szíved, amikor vele vagy, vagy amikor csak látod.

2014. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen :)
2014. febr. 22. 00:24
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Azok a kib_szott pillangók.
2014. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én inkább úgy mondanám, hogy tetszik, kedvelem, szerelmes vagyok belé.

Ugye a tetszik az külső, a kedvelem az a belső (bármi külsőség nélkül).

Az, hogy szerelmes vagyok belé, meg nem egyszerűen a kettő együtt, hanem még valami különlegesség mellette.

2014. febr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen utólsó kommentelő ezt valahogy èn is ìgy gondootam,hogy nem lehettem szerelmes teljesen ,mert akik azik voltak más dolgokat is mesèltek pluszban :) ès mik azok a különlegessègek?
2014. febr. 22. 09:17
 10/13 anonim ***** válasza:

bejön=külsőleg vonzz

tetszik=már kicsit több mint a külső vonzalom, akár el is tudnék képzelni vele valamit

nagyon kedvelem=akár szerelmes is tudnék lenni belé, ez a pillangó a hasamban fázis

szerelem=asdfghj a másik fél szebb és fontosabb mint bárki más a világon, leírhatatlan, akkor tudod mi ez, ha már érezted

2014. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!