Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről a fiúról? Bejön nektek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ciYJW3Z7oyo&list=PL1Yg20-U0JH..


Szerintem jól néz ki, ráadásul humora is van és normálisnak is tűnik (nem az a tipikus "páwa" gyerek aki el van szállva magától).


2014. febr. 22. 02:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Aranyos kisfiu
2014. febr. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18 elmúlt, pontosan nemtom mennyi idős, de igaz h fiatalnak néz ki:d
2014. febr. 22. 03:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Uha....elmult 18? Akkor talan 5-10ev mulva helyes pasi lesz belole
2014. febr. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
12 sztem most is helyes, igaz tényleg látszik h fiatal de az nem gond:d és később biztos jó pasi lesz:)
2014. febr. 22. 03:27
 5/8 anonim ***** válasza:
En pozitivan velemenyeztem de ha sokaig "idosozunk" akkor gyorsan a 10es partjara fogok allni
2014. febr. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jo persze ez nem biztos....h jo pasi lesz. De most nem csunya fiucska es gondolom csak jot fog tenni ha elojonnek az erett ferfiasabb vonasok
2014. febr. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 de nem csak amiatt tetszik mert "helyes" de normálisnak is tűnik, de pl ha ugyanezzel akülsővel egy beképzelt páwa lenne akkor messze elkerülném.. de emellett jófejnek tűnik és értelmesnek (nem úgy mint az 59%os fazon) szóval emiatt lett leginkább szimpi:)
2014. febr. 22. 03:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Számomra ez a típusú arc nagyon unszimpi.
2015. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!