Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén ha mindig én írok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ha mindig én írok a csajra es o soha, az jelentheti, hogy nem érdeklem? (elég jól elbeszélgetünk amúgy)

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 09:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Jól tudom, hogy mondani a legkönnyebb, de sztem próbálkozz azért be nála! Igazából az lenne a jó, ha az ilyen ismerkedést végigvinnéd konkrét elutasításig vagy az igenig. Az ok egyszerű, ha úgy adod fel, hogy nincs is konkrét elutasítás, akkor te adtad föl és talán lett volna esély (ha nem is sok, dehát nem láthatsz a nő fejébe).

Meg azért olyan is van, hogy a nőnek hízelgő, hogy KELL a férfinek! Sztem jól teszed ha rámenős vagy (ne is mondd, ku.. nehéz) és elmondod, hogy szimpi csaj, és elhívnád/od randira. Azt' ossza be! :D

A konkrét elutasítás paradox módon egy jó visszajelzés is, azt is jelenti számodra, hogy nem adtad föl és akár igen is lehetett volna!!


Persze mondani könnyű és elég szar ügy a konkrét elutasításokat feldolgozni, főleg ha sok jön...


29F

2014. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azóta összevesztünk,és nem írunk egymásnak :/
2014. márc. 17. 21:14
 23/25 anonim ***** válasza:
Föl a fejjel! Valójában összeveszni is jobb, mint föladni!
2014. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Koszi...Picit magamba zuhantam!
2014. márc. 18. 18:31
 25/25 anonim ***** válasza:

Magadba zuhanni? Miért? Ezért nagyon kár, ilyen van! Jobb, mint ha önként föladod az ismerkedést vele!

Különben lehet, hogy kibékültök, ha nem olyan durva. Ha meg olyan durván összevesztetek, akkor örülj neki, hogy ilyen hamar kiderült, hogy nem passzoltok!

2014. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!