Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki fiatal korában nagyon félénk, visszahúzódó, zárkózott volt lányok közelében, de aztán sikerült megváltoznia?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben vagyok és nagyon jó lenne, hogyha valakivel tudnék beszélgetni, aki hasonló helyzetben volt, mert szeretnék ezen változtatni, de nem nagyon megy. 17/F

2014. febr. 22. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Van!
2014. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mrlacko ***** válasza:

Ami a legfontosabb, gyakorlat teszi a mestert! Keress nyitott, értelmes lányokat, a külső mellékes. Biztos van ilyen a suliban vagy az ismeretségi körödben. Csak dobj fel valami általános témát, vagy közös érdeklődést, első 10 alkalommal bent lesz a zabszem, utána természetessé válik a kezdeményezés. A legtöbb lány tud és szeret is kommunikálni, talán még érdekesnek is fognak találni! A legrosszabb ami történhet, hogy leráznak.

Nem kell a társaság középpontjába kerülni, csak nyiss ablakot, gyere ki a tekipáncél alól. Biztosan jobb leszel face-to-face! Introvertált ember vagy, az erősségeidre kell építeni! Kitartás, megbízhatóság, logikus gondolkodás, humor! Nekem ebből a korszakból maradt két elég komoly nő barátom. Megtanultam áthidalni a szakadékot, már bárkivel, bárhol, bármikor tudok nyitni. Egyébként most is rohadt bizalmatlan vagyok, az érzelmeim közelébe csak a kiváltságosakat engedem! :D Van olyan nő, akinek ez kifejezetten imponál, szóval ne aggódj! 26F

2014. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen van
2014. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Fórumokon beszélgettem állat arc nélkül, olyan témäkban amikben otthon voltam, aztán jó 1 év alatt összeszedtem annyi magabiztosságot, ha már személyesen se voltam nagyon zavarban

2014. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, más kérdés, hogy semmire sem mentem vele, hogy legyőztem a félénkségemet, mert a külsőm annyira ocsmány és undorító, hogy amint meglátja egy lány, rögtön felfordul a gyomra, tehát párkapcsolatról nem is álmodhatok.
2014. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen van,pl.én is ilyen voltam,de ma már csajozom ezerrel.
2014. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!