Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ilyen a világ? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen a világ? Tényleg ilyen a fiatal nők gondolkodása:"20 éves lánynak nem is kell tudnia semmit. Elég szépen mosolyognia. A férfi meg teremtse meg neki a teret, a közeget amiben élhet. Na erre egy 20 éves srác ritkán képes. "?

Figyelt kérdés

A kérdés gondolom egyértelmű.

A leírt válasz nálam kiverte a biztosítékot és kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről.


2014. jan. 16. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
20 éves vagyok , elég nagy célokkal , és úgy érzem jó úton is járok. De az egyszer k**abiztos , hogyha ezeket elérem az összes ilyen semmirekellő , hülye k...át úgy kifogom használni minden téren , hogy csak pislogni fognak ;)
2014. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakmával született az ilyen. Az a baj ezzel, hogy általában ezek a " hölgyek " a legnagyképűbbek hogy elértek valamit. No nem gond, egyszer megöregszenek, azt kiesik a fa5z a szájukból...
2014. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kendrazoltan ***** válasza:
73%
Sajnos azt kell mondanom, hogy egyre inkább efelé tendálódik...szerencsére azért vannak még olyan nők elegen, akik tesznek is azért, hogy haladjanak az életben...
2014. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Erre nem terjed ki a feminista világ?Ebben nem akarnak egyenlőek lenni?
2014. jan. 16. 12:40
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

szerintem ezt a választ nem nő írta, hanem az egyik világbancsalódott gyik-es nyomorék pasi, aki a nőket hibáztatja a dinoszauruszok kihalásáért, mert miért ne.

20 éves vagyok, és szerintem hozzám hasonlóan a legtöbb lánynak még egyáltalán nem szempont hogy megteremtesenek nekünk mindent. Én speciel tanulok, de aki nem egyetemre/főiskolára jár, az meg ebben a korban már dolgozik. De 20 évesen még nagyon fiatal a legtöbbünk ahhoz, hogy olyan kapcsolatban éljen, ahol a másik dolgozik, mi meg csak a lábunkat lógatjuk és körmöt reszelgetünk. ugyan már. vannak nyilván, akik megszokták, hogy anyuci-apuci mindent a seggük alá tol, és ugyanezt várják el az éppen aktuális partnerüktől, de ezek többnyire nem éppen tartós kapcsolatok, és az a pasi, aki 2-3 hónap után már lakást vesz és mindent fizet a nőnek, valljuk be, meg is érdemli.

2014. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
21 éves lány vagyok és egyáltalán nem gondolom így. Tisztában vagyok vele, hogy egy 20-on éves srác vagy még tanul vagy éppen elkezdett dolgozni, tehát nehezen teremtene meg bármilyen körülményeket is. Egyébként ez nem is feladata, egy párkapcsolat nekem nem erről szól, főleg nem 20-on évesen.
2014. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
akkor sírjunk együtt....:D
2014. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Kb. a nők 80%-a ilyen ebben a korosztályban sajnos :(
2014. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez hülyeség, mert irreális. Kinek van meg az anyagi háttere huszonéves korban? Nagyon kevésnek. Szóval....
2014. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha a munka/iskolaidőben a plázában bóklászó, huszonévesekre gondolsz, akkor nálunk biztosan így van.
2014. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!