Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy csaj nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy csaj nagyon vonzo egy pasi szamara, ha ilyen az ido, es nem lehet miniszoknyat felvenni?

Figyelt kérdés
Kimeljetek attol, hogy a kulso nem minden, de el kellene jussunk odaig, hogy beszelgessunk
2014. febr. 22. 10:37
 1/3 Rékcsi ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom h a kisugárzáson múlik, mert nem sminkelem magamat, nem h miniszoknyát még szoknyát sem hordok, nincs nagy mellem de ami van azt se rakom ki, és mégis sokszor mondták h szép vagyok, szexi és kívánatos. Szóval csak mosolyogj, és legyen megnyerő a kisugárzásod :)
2014. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól lesz valaki csinos és szép, hogy kirakja amije van (vagy éppen nincs). Egy szépen igényesen felöltözött lány tapasztalataim szerint, mint nő sokkal jobban bejön a férfiaknak, a kivetkőzött lányok esetében meg az első ami eszükbe jut valószínűleg az, hogy hű de megbas.znám.
2014. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pl. hosszabb szoknyában? :) Egy térdig (vagy az alá) érő szoknya is ugyanolyan csinos és nőies viselet, mint egy mini. Sőt, számomra még szebb is. :) 22/f
2014. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!