Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a pasimnak karacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak karacsonyra? Tobb info lent.

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni mit vegyek neki hogy oruljon is neki.Mar masfel eve egyutt vagyunk.O 19eves.Mar vettem neki parfumot,ekszereket,penztarcat,mar fogalmam sincs mit vegyek:|Segitsetek pls:D
2009. dec. 10. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves a pasid? így nehezebb ötleteket adni.

Én is hasonló helyzetben vagyok. mi is másfél éve vagyunk együtt, és én is nagyon agyalok.

Nemtom te milyen ékszert vettél neki, én már vettem kaucsukos nyakláncot...az is jó lehet, ha nem olyat vettél neki.


Vagy egy kaucsukos karkötő:

[link]


Én most parfümöt vettem neki, mert az mindig kell, hasznos,és tuti örül neki mert a kedvence.


Vagy ajánlani tudom, ha vegyetek 1-1 gyűrűt egymásnak, olyan egymáshoz tartozós gyűrűt, az az egyformát. Mi ilyesmiket néztünk:

[link]

Persze rengeteg féle fajta van, csajosabb is. csak hirtelen ezt találtam.

Akár ebbe be le is gravíroztathatjátok a nevetek, vagy csak a kezdőbetűtöket.


Vagy tetszik még az ilyesfajta mellény, lehet ilyet is veszek neki:

[link]

Tudod...ezt szokták rávenni ingre is mostanában, nagyon divatos. Van csíkosban, egyszínűben, károkockás mintában.


Volt már hogy kapott sálat, vizipipát is. :D

Vagy ha van egy szép közös fotótok akkor kereteztesd be valami szolid, elegéns keretbe.

remélem tudtam valami segítséget nyújtani.

2009. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi:*
2009. dec. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!