Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy este róla álmodtam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra0428 kérdése:

Egy este róla álmodtam és majdnem valóra vált! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy általános iskolás lány vagyok.Egy este a tanárommal álmodtam hogy megcsókolt megy stb. nem is lenne rossz de a tanárom lány.Már többször is elő fordult az álmaimban.Már a napjaimra is kihat mer midig kiöltözök a kedvéért meg abból a tantárgyból mindig megcsinálom a hf-et. Amikor hozzám ér mindig bizsergek.A facebook-on mindig az ő képeit nézem.

Kérlek segítsetek miétr álmodok róla és miért érzek ilyeneket?? S.O.S



2014. febr. 23. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal feküdj le, és holnap reggel írd meg a házidat.
2014. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 My Conserve ***** válasza:

Ezt hívják szerelemnek, többek között. Ne aggódj emiatt, majd elmúlik, ha nem tud belőle semmi kisülni. Márpedig nem tud, egyrészt a korotok miatt, másrészt mert tanít téged.


Amúgy sokan vannak ebben a helyzetben, ha kicsit visszaolvasol, találsz majd hasonló kérdéseket.

2014. febr. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem aggódnék én de a tanárom lány meg én is lány vagyok:((
2014. febr. 23. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Haha teis petra vagy meg énis :DDD és énis ált. isk. vagyok.:) Én 8.os vagyok mivel 14 vagy gondolom teis ugye? :) Am a kérdéseddel kapcs...sztem ki fogod ezt nőni. Lehet h van egy enyhe biszexuális hajlamod. Manapság sztem már minden 10 lány és fiú biszexuális vagy m.leg. Úgyhogy nagyobb bajod ink. a korkülönbségből lesz meg abból, h tanít. Úgyhogy sztem a kapcsolatotok esélye kb 0.000000001% vagy még kevesebb.
2014. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 My Conserve ***** válasza:

Amiatt se aggódj nagyon.


Van olyan lány, aki fiúkhoz vonzódik, van olyan, aki lányokhoz, van, aki fiúkhoz és lányokhoz egyaránt, van, aki a kisgyerekekhez, és van olyan is, aki senkihez se. Örülj, hogy nem a legutolsó kettőhöz tartozol.

2014. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. márc. 4. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!