Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy a legjobb haverom teljesen hetero-e?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy meleg vagyok, de azt nem, hogy oda vagyok érte. Imádok a közelében lenni, annyira szexi, jól néz ki, jó teste van, jó illata, hangja, gyönyörű szemei.. Folyton azon kapom magam, hogy elképzelem őt így-úgy... De ez mindegy is. A kérdésem az, hogy hogyan tudhatnám meg, hogy teljesen heteró-e úgy, hogy nem rettentem el magamtól, ha esetleg egyáltalán nem lenne vevő semmire sem? Barátnői vannak, nem tudok róla, hogy bármi is lett volna neki férfival.. Szerintetek van esély rá? Mit tegyek? Nem tudok ellenállni neki.
2014. febr. 23. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
menjetek el egyszer inni rugjatok be és akkor mondj neki utalós dolgokat, de úgy látszon hogy csak vicc az egész mert ha nem vevő rá akkor tudod azt mondani hogy csak viccelsz de ha meg igen akkor úgy is úgy reagál, és kiderül az igazság
2014. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az őszinteséggel sokkal többre mehetsz, mint praktikákkal.

Ja, és ugye, hogy olyanok közt, aki a másiknaka neméhez vonzódik, nincs igazi barátság...

2014. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély. Kérdezd meg, anélkül, hogy bármi további szándékot mutatnál ki, hogy komolyan nem gondolt-e soha pasira, egyáltalán nem vonzó-e neki? Mint valami tényfeltárás...

Azért megbocsáss, de neked meg nem ártana leépülnöd róla, gondolnod kell arra, hogy "undorító" dolog melegként a másik mellett barátként sündörögni, miközben khm.. nem, én nem vagyok homofób, na de az ilyen helyzeteket kezelni kellene részedről. Elvileg te barát vagy.

2014. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az én haverom lennél tuti hogy kiröhögnélek és ha meg rámmozdulsz akkor megis csapkodnálak.
2014. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Tudom, és próbálok is barátként gondolni rá, de egy idő után már nem megy... Nagyon rossz. Nem tudom, miért vonz ennyire, de kikészít. Tudom, hogy ez nem helyes dolog, de nem tehetek róla.
2014. febr. 23. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk mondd el neki, aztán akkor esetleg az ő akarata is érvényesülhetne: ergo ha nem akar tőled semmit, megmondja, aztán el tudtok távolodni. És miért? Mert ha neked nem megy, majd megteszi ő! Ezt kellene tenned...
2014. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De hármas ha belegondolsz fiú-lány között is van olyan hogy az egyik fél úgy tekinti hogy barátság, haverság a másik meg mégis más szándékkal sündörög mellette, illetve nem tudom hogy mehet ez melegek körében de szerintem ugyanazok az alapok, jó mondjuk mivel a melegeket sokan elitélig egy besülés rosszabb lehet melegnél mint egy heterónál de sztem az alapok ugyanazok.
2014. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 2 WTF?????

Mégis miért ne lenne igazi barátság????!!!!

lool akkor én valami hybrid egyed vagyok mert a saját nememhez vonzódom és mégis elég társasági arc vagyok sok baráttal magam körül akikre egyáltalán nem tekintek potenciális lehetőségként sőt még nem is vonzódom hozzájuk pedig annyit megtudok ítélni ,h szép ,helyes férfiak többnyire.

2014. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 4 Akkor valszinűleg te csak pusztán maga a "barát"-szó fogalmával nem vagy tisztába.
2014. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos én ugyan ebben a cipőben jártam.

A mai napig a 2. ember van az életemben aki előtt "feltártam magam" És ez valószínűleg nem is fog változni.

Vele nőttem fel 1sős korom óta együtt lógtunk k.b 15..6 éve ismerem.És amikor elmondtam maximálisan elfogadott pedig kicsit féltem azért mert nem volt jó véleménnyel a homoszexualitásról mondta is ha nem én lennék akkor nem biztos,h ennyire tolerálta volna.Azt mondta semmit nem változtat ez a dolog a barátságunkon.Viszont a feltárásom után valami megmagyarázhatatlan okból elkezdetem vonzódni hozzá ,de brutális szinten folyton csak ő járt a fejemben ,de már betegesen mindig azon agyaltam ,h ő igazán ismer mindig ott volt ha bajban voltam stb..és bele zúgtam nagyon csúnyán.Nagyon rossz volt mert sokáig nyeltem ezt a dolgot és nem léptem semmit amibe lassan majdnem belekattantam látta is rajtam ebbe az időszakban ,h valami nem okés.Aztán egyik nap már nem bírtam magamban tartani és kitálaltam neki mindent az érzéseimről irányába.Igazából nem lepődött meg hanem már rég tudta csak arra várt ,h én mikor mondom el önszántamból viszont közölte velem ,h ez egy elképzelhetetlen dolog ami soha sem fog létrejönni és megint csak mázlim van mert már elküldött volna a pics**a ha nem rólam lenne szó :D

De rendes volt nagyon szépen át tudtuk beszélni ezt a dolgot és segített rávilágítani 1,2 dologra mert valószínű ,h sokáig volt magamba temetve ez a melegség dolog és csak rázúdítottam egy hozzám nagyon közelálló személyre az érzéseimet.Miután ezt sikerült átbeszélnünk és elkezdtem ismerkedni hasonló beállítottságú emberekkel hipp hopp lecsillapodott bennem ez a dolog mostani szemmel vissza tekintve kicsit hülyén is érzem magam:S De már vége és ugyan olyan jó barátom mint amikor csak megismerkedtünk kölyökként :D

2014. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!