Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem, és nagyon jóban vagyunk szinte legjobb barátok! Hogyan mondjam el neki hogy mit érzek? Félek a válaszától!

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

jobb ha megteszed, minthogy később azért szomorkodj, hogy mi lett volna, ha...

copyxddd

2014. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Keress egy másikat! Nem azért, de az én legeslegjobb fiúbarátom is szerelmes belém, és nagyon zavar, mert nem mondta el 1 évig...és ráadásul olyan dolgok tetszenek neki rajtam amiknek nem 'szabadna'.

Szóval szerintem keress egy másikat,vagy nagyon gyorsan mondd el, hátha Ő is így érez.

Pl.: írogattok órán, és írd meg, hogy van egy helyes fiú. Kérdezi majd hogy ki, akkor írd meg, hogy jól ismered. Talán rájön, de ha nem akarsz írogatni, akkor szóban is simán el tudod mondani! ;)

2014. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettek!
2014. febr. 22. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!