Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elszakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elszakadni ebből az egészből minél előbb? Tönkrementem egészségileg, anyagilag, minden hogyan.

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk, x.ar az életem. Barátommal összeköltöztünk és félig meddig az ő hibájából, félig véletlenül elrontott dolgokat úgy,hogy az anyagi helyzetem -500000 ftra ment. Kezd valami javulni, de sokat veszekszünk. Őt zavarja,hogy nem szexelünk,amióta a gondok vannak. Sajnos, nekem ez a sok rossz felér egy igazi traumával. Életemben nem szenvedtem ennyit,mint 1 év alatt. Mindenről lemondtam,ami nekem jó volt, örömet okozott (sport, egészség, rendes otthon.) Egyedül laktam albérletben és el kellett költözni párszor. Most szobát bérlünk lakótársakkal,amit egyáltalán nem szeretek. Ő rendetlen, néha szobában cigizik,mert hogy hideg van kint. Nálam mindig rend volt és tisztaság ezelőtt. Mindig van kifogása,hogy miért nem rak rendet. Munkahelyem nincs 1 hónapja. Járok iskolába, nyáron végzek, de még a tandíj sincs elrendezve. Nem akarok addig várni,míg végzek a sulival, mert ilyen idegállapotban képtelen vagyok tanulni. Nekem pár napra vagy hétre kellene lakhely, munkát azt találok, csak nem itt. Már van kilátásban, de innen nem tudok dolgozni. Nincs semmi pénzem,amivel elindulhatnék. Hova,kihez forduljak? Szülők kizárva, meg minden ismerős. Ki akarok szabadulni innen,mert nem bírom tovább. Már pszichiátriai bajom van, meg más egyéb,ami miatt megyek vizsgálatra,mennyire súlyos. Ha így folytatom,még fél év és beledöglök az egészbe.
2014. febr. 23. 13:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ő azt szokta mondani,hogy miattam iszik meg drogozik, mert nekem semmi nem jó. De ez átverés,mert amikor nem volt ekkora baj,nem voltam rossz kedvű,akkor is csinálta. Volt,hogy mentem haza munkából, x.rrá volt xívva meg piált. Annak hogy örüljek? Épp nem volt munkája. Mindig ígérgetett,de nem teljesített soha semmit.
2014. febr. 23. 14:43
 12/17 anonim ***** válasza:
Ő tükör neked. Változz meg, és a környezeted is mást tükröz majd vissza.
2014. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyan? Jövök haza rendesen,vidáman, és a rendetlen, cigiszagú szoba fogad. Beszivott, sörtől elaludt emberrel. Így hogyan?!
2014. febr. 23. 14:53
 14/17 A kérdező kommentje:
Sulit én akarom.
2014. febr. 23. 14:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Én tukmáltam rád, toltam az életedbe azt az embert, vagy te engedted be oda őt? Válaszold meg a kérdéseket! Nem kell ide a válaszokat leírni, csak magadnak, magadért tedd.
2014. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elb.xtam az életem. Hogy tudnám rendbe hozni? Ez a bajom,mert az egészségem rámegy lassan.
2014. febr. 23. 15:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sok komponense van ennek, egyszerű lépésekből áll, de a cselekvésednek gondolkodásból kell fakadnia. Amit magadért végzel, mint tudatod tartalmáért felelős egyén, akiben az univerzum teremtő erejű, végtelen intelligenciája lakozik! Ha a lakásban rendet raksz, vannak bizonyos szempontok, ami alapján tudod, mit kell tenned és milyen sorrendben. Mikor az ember életében traumák, mélypontok vannak az komoly lehetőséget kínál arra, hogy olyasmikkel szembesüljünk, amivel egyébként nem merünk (pedig érdemes lenne), és elkötelezzük magunkat a változtatás, és az életünk felemelése mellett!! Ugyanis azt tudjuk adni, ami nekünk van, így magunk számára kell jobbá válnunk, hogy a környezetünk számára is azok lehessünk. A végső tanulságot csak körvonalazhatom így szavakban, nem tudom átadni, és a te belső állapotodon, feltételeid meglétén múlik, hogy képes vagy-e elsajátítani azokat a készségeket, amik az életed helyrehozásához szükségesek. Szívesen segítenék, de valamennyiünknek a saját útját kell megjárnunk, és olyan tudás megszerzése felett nem rendelkezhetünk, melybe nem nyertünk még beavatást a teremtés által. Én azért fejlődtem, mert muszály volt, és nincs jogom elvenni tőled ennek lehetőségét! Azért sok erőt, kitartást, bizalmat, és bátorságot kívánok utadon!
2014. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!