Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ti miért a plázacicákért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti miért a plázacicákért vagytok oda?

Figyelt kérdés
20 felettiek válaszát várom. Plázacica: festett haj, müköröm, szemöldöktetoválás, műszempilla, szolis bőr.

2014. febr. 23. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Én azért vagyok oda értük mert nem is.
2014. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

1. Én nem vagyok oda értük sőt, ha csak külső alapján kéne választani akkor eléggé taszítónak találom

2. Van egy nagyon jó barátom aki lány és távolról néha én is valami hasonlónak nézném. Mondtam már neki egy csomószor, hogy felesleges magát ennyire festeni, de nem hallgat rám :D Emiatt meg nem fogom "megutálni" dee szerintem semmi értelme, azon kívül bizonyítottan káros hatású is egy csomó szer. De ebbe most nem mennék jobban bele.


A lényeg, hogy én nem szeretem őket.


24/F

2014. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Bocsi de én nem vagyok oda ;) mind elkényesztetett anyci-apuci kedvence..senkik..
2014. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én se vagyok oda értük. Ennél értelmesebb kérdést nem tudsz feltenni?
2014. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem minden pasi a plázacicákért van oda, csak azok, akiket te pasiszámba veszel, azaz a jóképű, magas, kigyúrt alfahímek.
2014. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igencsak 20 felett vagyok, viszont az ilyenektől kiráz a hideg... Ennyi erővel megkérdezhetném én is, hogy miért a kis hombárokért vannak oda a nők, akik olyanok, mintha sorozatgyártásban termelnék őket... Szolizott bőr, izomtrikó izom nélkül stb... Mégis ilyenek mellett látom a nőket.

26/F

2014. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Mr. Truth ***** válasza:
Pont az ilyeneket szoktam savazni :D
2014. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Hogy miért vagyunk oda értük? Azért, mert belsőre ugyanolyanok mint a "normális lánynak" nevezett lányok, külsőre pedig szebbek.


Hogy jobban megértsd: ha van két motorhibás kocsi, az egyik lada, a másik egy bmw akkor inkább az utóbbit veszem meg, mert legalább külsőre tök jól néz ki.


A legszomorúbb vagy a legironikusabb (nézőpont kérdése) az, hogy a "normális lányokat" alaptalanul nevezik annak. Inkább átlagos lányoknak kéne őket nevezni.

2014. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Na igen, az utolsónak is igaza van. Az igaz, h a plázacicákat csak a külső meg a pénz érdekli, elvárják, h a pasi fizessen nekik mindent, aztán szemrebbenés nélkül dobják, ha találnak egy jóképűbbet v gazdagabbat. A normálisnak nevezett lányokra mindez ugyanúgy igaz, csak ők még tagadják is.
2014. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Aztán ha így néz ki?


Ismerek ilyen csajokat akik nehéz egyetemekre járnak,eltartják magukat,dolgoznak,van aki a kistesóját neveli és a beteg anyja gyógyszerére költi minden pénzét.

És mind ilyen külsővel rendelkeznek.Így érzik jól magukat.És így is sokkal értékesebbek mint a rájuk fröcsögő "normális" lányok.


Le kéne akadni az általánosításról és a külső alapján ítélkezésről,cicám.

2014. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!