Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exek árnyékában, sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exek árnyékában, sokan vagytok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem állandóan az exek árnyékában leledzek ,mármint minden férfi esetében az ex még mindíg jelen van . Megsínylettem ezt ,de nagyon . Amúgy én is beleestem végül abba a hibába,hogy az exem emlegettem ,de szerintem ez már annak is a hatása volt ,hogy én magam voltam ebben a helyzetben azelőtt . Szóval állandóan azon kapom magam ,hogy méregetem magam az exek exeivel ,mert olyan benyomásov van/lett ,hogy ők fontosak (fontosabbak ) voltak az életükben ,míg én nem igazán .

#ex #hasonlítgatás #ex árnyéka #ex jelenléte
2014. febr. 19. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A kérdés interpretációja meghiúsult.
2014. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ma szakitott velem a barátnőm csak nemtom mér? ._. Úgyhogy ja
2014. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, az exek nem véletlenül exek. Ha egy kapcsolat véget ért, megvolt az oka. Neked pedig nem kell összemérned magad velük, mert egyszerűen nincs okod rá! Ők a múlt részei. Ha az adott férfi ezt nem így látja, akkor viszont csak neked okoz vele fájdalmat és talán nem állt készen rád. Vele kell megbeszélned, de semmiképp ne érezd magad kevesebbnek, mint azok a nők, akikkel előtted volt!
2014. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom méregetni magam ,mert nem vezet sehova ,de mégis azon kapom magam ,hogy azt teszem . Hülyeség ,tudom . Annyira bánt ,hogy nem voltam elég jó ,de az ex meg igen ,legalábbis egy ideig ,de én meg sehogyan sem feleltem meg .
2014. febr. 19. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én esetemben nincs jelen egyik exem sem. A legutóbbit pedig konkrétan tiltottam, kiátkoztam és behintettem sóval a helyét...


Összemérni meg felesleges magamat a mostani barátjával, mert klasszisokkal többet érek nála (kb. mindenki így gondolja). Miért nem tiltod és felejted el az összes exedet örökre? Pontosabban nem is elfelejteni kell, csak megszakítani minden kapcsolatot vele és a hozzá köthető emberekkel. Nekem félig-meddig bevált.

2014. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kicsit nehéz,mert összefutunk néha .


Ma egy kicsit rossz napom van , összejött egy adag keserűség . Kicsit kiborultam ,mert fogalmam sincs mikor lesz valakim , attól félek ,hogy hiába gondolom,hogy van mit adnom és értékes ember vagyok .Mert nehezen ismerkedem és nehezen nyílok ,meg és a férfiak ilyen nőkkel nem bajlódnak .


Azt hiszem jobb lesz ,ha sürgőssen elfoglalom magam valamivel és nem a lúzerségemen gondolkodom .

2014. febr. 19. 23:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Te jó ég , nagyon nyakatekerten írok , bocs .
2014. febr. 19. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:

# 6:

Tudom, hogy milyen érzés. Én is annak ellenére, hogy kitöröltem az életemből, ilyenkor többet szoktam gondolni azokra a dolgokra, amiket akkor együtt csináltunk; és ilyenkor borzasztóan hiányzik, de nem az a lány, aki most lett belőle, hanem aki volt még az elején.


Az pedig butaság, hogy nem foglalkoznak a fiúk ilyen lányokkal. Csak arra kell figyelni, hogy a megfelelő embernek nyílj ki, mert egyes egyedek nagyon szeretik a sebzett lányokat kihasználni.

2014. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!