Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a visszautasitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a visszautasitott pasiknak mi a sorsa "magatokban"?

Figyelt kérdés

Lányok, a visszautasitott pasiknak mi a sorsa "magatokban"?

Gondoltok rá? Sajnáljátok? Néha gondoltok rá, hogy milyen lenne, ha...?

Most persze egyaránt a két szélsőségre gondolok: a lepukkant alkoholista, vagy egy egyébként rendes fiú, csak most egyedül jobb nektek.


2014. febr. 23. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit sem megbántani, így persze egy kicsit rosszul esik, ha vissza kell valakit utasítanom.

De nem fogok rajta hosszan agyalni utána.

2014. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam örülnek, ha lerázhatnak, hiszen rettenetesen ocsmány vagyok, így igyekeznek minél jobban belém rúgni elutasításkor, hogy meg se forduljon a fejemben, hogy tovább próbálkozzak.
2014. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valakit visszautasítottam, mindig reménykedtem benne, hogy nem bántottam meg túlságosan, vagy nem törtem le az önbizalmát. Tisztában vagyok vele, hogy egy visszautasítás nagyon rosszul eshet, ezért mindig próbáltam úgy megtenni, hogy ne legyen nagyon bántó.

Nem sajnálom az illetőt, mert lehet, hogy később olyan nőt talál, aki nálam sokkal jobban illik hozzá. Azon sem gondolkodtam soha el, mi lett volna, ha..., mert szerintem ilyenen nem érdemes agyalni.

2014. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!