Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Egy 27 éves nő számotokra már az idősebb kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, ha meghalljátok egy lányról, hogy 27 éves? Azért kérdezem, mert pár napja érdeklődött utánam egy fiú, mikor pedig mondta neki a barátnőm, hogy mennyi vagyok, azt reagálta, hogy "Uhh,27? Olyan sok?". Kicsit rosszul esett. Amúgy nem néznek annyinak, lehet ezért lepődött meg, nem tudom...de alapból fura, hogy miért lenne sok akár a 27 is.

2014. febr. 23. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is annyi vagyok, így az életkoroddal semmi problémám nem lenne.
2014. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát , én jól kijöttem mindig az idősebekkel , szóval nálam nem gáz egyáltalán , bár most így hirtelen azért nem lennék annyi :D


20f

2014. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, részemről aranyos a kérdésed. Hirtelen az jutott eszembe, hogy a 27 picit idős lenne nekem. Aztán eszembe jutott a saját korom (24), és megdöbbentem, hogy egyáltalán nem lenne idős hozzám egy 24 éves nő. Szóval rádöbbentettél, hogy milyen gyorsan telik az idő... :D


Szóval nem, nem idős kategória.

2014. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27 éves nő* pardon
2014. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

én azt gondolnám, hogy idős hozzám. 27, akkor nemsok gyereket akar bla lba bla...nekem emg arra nicns szükségem, ez az egyik. a másik meg általába a 30 körüli nők nem vonzódnak hozzám...irónikus, hogy a 40 felettiek különös módon..XD

d e akorosztáyom illetve a fiatalabbak nemigen...


23/F

2014. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én össze akartam nemrég jönni egy 40 éves nővel, aki egyedül neveli 1 gyermekét.

Szerintem nem a korod határoz meg, hanem az, aki vagy.

2014. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Most már én is öregnek érzem magam... :-)
2014. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok az! ;)

38f.

:-)

2014. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó lány barátom, aki 27 éves és akár még komolyabb kapcsolatot is el tudnék vele képzelni (de vannak ezt akadályozó dolgok, mind1). Ja és még egy gyerkőce is van akit egyedül nevel. Én 24 vagyok és nagyon nem tartom idősnek hozzám képest :)
2014. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Passzolnám.


24F

2014. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!