Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Egy 27 éves nő számotokra már az idősebb kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, ha meghalljátok egy lányról, hogy 27 éves? Azért kérdezem, mert pár napja érdeklődött utánam egy fiú, mikor pedig mondta neki a barátnőm, hogy mennyi vagyok, azt reagálta, hogy "Uhh,27? Olyan sok?". Kicsit rosszul esett. Amúgy nem néznek annyinak, lehet ezért lepődött meg, nem tudom...de alapból fura, hogy miért lenne sok akár a 27 is.

2014. febr. 23. 20:22
1 2
 11/18 ASOT ***** válasza:

Nem. De a 28 már igen.

Nálam elvi kérdés h nálam fiatalabb legyen. de idősebb is vagyok nálad.


csak vannak emberek akik azt gondolják, hogy húha egy lány 27 éves és egyedül vamn, biztos valami elkopott kiélt csaj lehet...


De ezzel kevesen vannak így.,

2014. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 laci911 ***** válasza:
0%
Végül is igen mert egy idő múlva lehet be jelentenéd , hogy gyereket akarnál ami el riasztja az embereket .
2014. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a férfiak átütő többsége a nála fiatalabb lányokat-nőket részesíti előnyben. személy szerint én is. én 26 éves vagyok, 27 leszek és ha találkoznék egy gyakorlatilag velem egyidős nővel aki tetszik akkor mindenképpen az első gondolataim egyike lenne, hogy biztos komoly kapcsolatot, férjet akar. hogy a fő kérdésedre is válaszoljak 27 évesen már lassan középkorú vagy. egy 27 éves nőre már nem sokáig fogják azt mondani, hogy fiatal. 18-20 évesen fiatalok a csajok...
2014. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem, számomra még simán beleférne egy komoly kapcsolatba.


Ha a srác így reagált, nyilván fiatalabbnak nézel ki, sokkal, és az jó :).


24-f.

2014. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 ASOT ***** válasza:
0%

igen Mr. Harvey Specter jól látja.

nőknél egy icipicit máshogy számolják az éveket.

Ne értsd félre de többnyire ha egy pasi 35 évesen jól tartja magát külsőre, és egészséges akkro egy 25 éves nőt simán megkaphat.

2014. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha nem várja el azt tőlem, amit a hozzáillő 30-35 évesek tudnak megadni anyagi, és más téren, tapasztalatban stb., akkor nem zavarna. Ellenkező esetben esélytelen. 23/F
2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia nekem nem, sőt 21 vagyok.De jó lenne idősebb barátnő, mivel azok már értelmesebbek :D :3
2014. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem sok. Pont hozzám való.
2014. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!