Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes lehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Február 4.en es 9.en lefeküdtünk a barátommal es nem védekezzünk. Viszont mindkétszer idoben kihúzta. Tudom hoba volt ,szoval nem kell kioktatni máskor vigyázunk.Szerintetek terhes lehetek? Egy ideje megnott az étvágyam,faradekony es nagyon álmos vagyok mindig,es mintha a hasam is nagyobb lenne.

Meg nem rendszeres a menzeszem -.- es igy nemtudom mikor kene megjonnie .. Van mikor hónapokig is kimarad,viszont volt mikor mar 2x is megjott egy hónapban. Utoljára január elején volt meg,azota nem.. Először is:Egyaltalan terhes lehetek igy hogy meg nem is rendszeres?Mar egy ideje menstruálok,szoval nem most kezdődött amugy.. Amióta lefeküdtünk ,van egy kis folyasom.. Feher es van mikor sárga.. Szaga nincs.. Tenyleg nem sok es nem is állandó.. Csinaltam 22.en egy tesztet ,negativ lett , viszont megtartottam es nézegettem delutan,es este mikor egyszer megneztem ott volt rajta halvanyan a 2.csik.. Bar Elvileg nem szabad tartogatni mert előfordulhat h valótlan eredményt is mutat .. Csináljak meg egy tesztet?es ha igen mikor? Vagy meglatszana mar a teszten ha az lennek,igy hogy azt se tudom mikor kene megjonnie?vagy ha terhes vagyok látszana mar rajtam ?Vagy menjek el nőgyógyászhoz?Szerintetek? Es ha ne adj isten az lennek,hany hetes lehet kb ?


2014. febr. 23. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L Bocsi a helyesírási hibákért,telorol vagyok
2014. febr. 23. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:

végy tesztet

menj dokihoz .már csak a folyás miatt is

2014. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen így is lehetsz hiába hogy elötte akkor is kerülhetett
2014. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csinálok akkor meg egy masodik tesztet is. Az elsőt 2napja csinaltam. Mikor csináljak akkor ujra?es ha az is negativ?
2014. febr. 23. 21:09
 5/5 anonim válasza:
Mindenkepp menj dokihoz, akkor biztosra fogod tudni!Tesztet meg csinalj egy het mulva, bar ha az lennel, akkor elvileg mar mutatna (az esemeny utan 12 nappal biztosan!).
2014. febr. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!