Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha nem kell eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nem kell eléggé egy Nő, akkor melyik viselkedés alapján mondtok le rólam végleg? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Tehát van egy pasi (30é), akinek úgy érzem, hogy nem kellek eléggé, mert láthatott volna többször is az elmúlt napokban, de nem jött át 18km-t és sokszor azt hajtogatja, hogy menjek én hozzá (a lakására). Szerintem ha hiányzok valakinek és akar engem, akkor alap, hogy nem megvárja míg én megyek, hanem hív és jön. Vagy én várok el sokat?


2 viselkedés közül melyiket válasszam, ha nekem kell a pasi? -->


1.) Kulturált módon, de vágjam a fejéhez, hogy nem vagyok hülye és tudom, hogy ha igazán kellenék neki és hiányoznék neki, akkor szó nélkül jönne, hogy lásson. És hogy kezd elegem lenni abból, hogy folyton csak azzal jön, hogy én menjek át hozzá, miközben tettekkel még nem annyira bizonyította, hogy tényleg kellek neki, csak szavakkal!?


2.) Már elég sokat beszéltünk a fenti dolgokról, úgyhogy ez a verzió meg az lenne, ha most megpróbálom egy kicsit nem felhozni ezt a dolgot, hogy állandóan azt akarja, hogy én menjek át, meg nem az orra alá dörgölni, hogy miért nem akar jönni ő (idáig 3x jött ő). És megpróbálnék inkább más dolgokról beszélgetni vele, hogy telt a napja, ilyesmi.


Melyikkel érhetném el jobban, hogy udvaroljon még egy kicsit, meg hogy rájöjjön a dolgokra?



2014. febr. 24. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz neki, akkor tökmindegy hogy viselkedsz.
2014. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
1-es a megoldás
2014. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

3.

Leülni és higgadtan,felnőtt emberek módjára megbeszélni.

2014. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3#

Már beszéltünk róla, de ő továbbra is azt szeretné, hogy én menjek, én meg azt hogy még ő.

2014. febr. 24. 16:23
 5/21 anonim ***** válasza:
Mitől olyan különleges ő számodra, hogy ezzel együtt is kéne?
2014. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Böhöm Lajcsinak igaza van.

(Ez gondolatban jobban hangzott)

2014. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5#

Évek óta nem dobogtatta meg senki ennyire a szívem. Nem tudom megmondani, hogy miért, csak azt tudom, hogy tetszik és szerelmes is tudnék belé lenni. Pedig nagyon nehezen nyitom meg a szívem, vagy mi... :(

2014. febr. 24. 16:28
 8/21 anonim válasza:
Szerintem lehet hogy érdekled, csak egy kicsit félénk, és megerősítést vár. De az is lehet, hogy csak egyszerűen nem telik neki az utazásra, ez már velem is előfordult, hogy saját hibámon kívül nehéz anyagi helyzetbe kerültem, és egy férfi szégyelli elmondani ezt egy lánynak, pedig lehet ő a legjobb ember a világon. Szerintem menj át hozzá, és figyelj a jelekre, ha kényelmetlen lesz a helyzet, akkor nyúlcipő.
2014. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én úgy látom te is ugyanúgy nem akarod ezt az egészet igazán.

Komolyan nem látom át miért ne mehetnél most te őhozzá...

2014. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Így viszont ő nem fektet annyit a kapcsolatba és szerintem így felesleges folytatni ezt. Persze ez nem tűnik nagy dolognak de minden innen indul.
2014. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!