Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen viselkedés egy férfi részéről?

Figyelt kérdés
Randiztam egy pasival, aki egy közeli városban lakik, de úgy alakult, hogy én utaztam át oda, mert egyébként is volt ott dolgom, de ő megígérte, hogy haza hoz kocsival a randi után és én belementem. Majd a randi után megkérdezte, hogy mikor megy buszom, de aztán meggondolta magát és mondta, hogy akkor haza visz, hiszen megígérte. Szóval nem nagyon értem mi volt ez, hiszen ő ajánlkozott, hogy majd haza hoz. Szép gesztus volt tőle, csak nem értem miért gondolta meg magát.
2014. febr. 9. 23:39
 1/4 Noydra ***** válasza:
Lehet elfelejtette...?
2014. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem jöttél be neki a randi alatt+ a benzin is drága.
2014. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lényegtelen mert többet úgy sem látod :D


talán azért kérdezte,mert ha akkor ment volna akkor nem visz el,de mivel várnod kellett volna ezért elvitt...talán

2014. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jol tette!
2014. febr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!