Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan lány, aki szereti a természetességet?

Figyelt kérdés
A természetességet általános értelemben mondom, nem (csak) úgy értem, hogy nem borotválja magát az intim területein, hanem mondjuk nem sminkeli magát agyon, fiún is azt szereti, ha természetes, önmagát adja, ilyesmire gondolok. Vannak még ilyen lányok, vagy teljesen el van szabva a mai fiatalaság? 16/f

2014. febr. 24. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ne reménykedj. amúgy megunnád az életedet is, ha a szép csupasz punci helyett egy őserdőt találnál...
2014. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nemismerek olyan fiút aki sminkeli magát aki meg igen fuuujjj
2014. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát fiúnál pl. arra gondoltam, hogy nem okvetlenül elvárás, hogy páwa legyen, meg minden pillanatban tökéletesen be legyen lőve az egyensérója
2014. febr. 24. 21:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát azért ne legyen egy hanyag disznó:D
2014. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nyilván én sem úgy gondoltam... de látom a népek képesek mindenből viccet csinálni
2014. febr. 24. 21:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Van, igen.
2014. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én olyan lány vagyok aki nem sminkeli magát csak ha alkalomhoz illik, a hajammal ugyanez, de mindig ápolt. De ha már egy előző kommentelő megjegyezte akkor elmondom, hogy a szőrtelenítésre és az alakomra is odafigyelek. És a leginkább a természetes, mindennapos fiúk tetszenek. Első barátommal vagyok együtt már fél éve. Már a legelején az elaludt hajába szerettem bele, a sima hétköznapi ruháiba és abba, hogy őszintén szeret. Tehát igen, vannak még. 16/l
2014. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 HotChoc ***** válasza:
Igen. A szőrtelenítésre odafigyelek, de egyébként sosem sminkelem magam. Azt akarom hogy az igazi arcomat lássák a népek, és felismerjenek reggel hatkor, álmosan, épp kikelve az ágyból is. A viselkedésemet pedig úgy igazítom, ahogy az emberek érdemlik :D
2014. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én például teljesen természetes vagyok,szőrteleníteni is csak nyáron szoktam.
2014. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

van egy csomó ilyen, lány. arról ismerszenek meg h még a ruhájuk is trampli (mert ők nem süllyednek arra a szintre h kövessék a divatot), a hajuk zsíros, az arcuk pattanásos. az életkedvük közelít a 0-hoz, mert nem értik, miért nem fordul meg utánuk senki az utcán, pedig olyan hűde természetesek.

szóval találsz simán, csak meg ne und mellette az életed. ja meg ne csodálkozz, ha szőrös punci mellett néha szőrös láb is fogad :)

2014. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!